Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Aktuality » Do práce na kole

Do práce na kole

V rámci této kampaně se můžete zúčastnit soutěže zaměstnaneckých týmů a přispět k veselejšímu a čistějšímu městu, když Vaším dopravním prostředkem do práce bude kolo. První dvě výherní ceny jsou zájezdy CK Cyklotur dle vlastního výběru v hodnotě 30 000 Kč (hlavní cena) a 15 000 Kč.

O kampani

Necelých 300 zaměstnaneckých týmů spojilo loni pohyb, práci a zábavu v jedno. I vy letos můžete vyplavit endorfiny, přispět k čistšímu a veselejšímu městu a nakonec třeba i vyhrát zájezd.

Cílem kampaně je upozornit na to, že cyklistická doprava je pro dobré fungování města důležitá. Každý může přispívat ke zmírnění problémů s dopravou a znečištěním ovzduší, zatímco se levně a rychle přepravuje. Přepravujete se a aktivní pohyb se stává nedílnou součástí Vašeho života. Je to snadné a chytré.

Kolo, jak ho známe dnes, bylo vynalezeno již před více než sto lety. Až nyní, ve věku sedavých zaměstnání, měst zahlcených auty a volání po kvalitním životě, se stává kolo skutečnou hodnotou.

Projekt Central MeetBike (3CE343P2) jehož součástí je i kampaň Do práce na kole je realizován prostřednictvím programu Central Europe, který je spolufinancován ERDF.  Projekt Central MeetBike je společným dílem polsko-česko-slovensko-německého partnerství. Zkušenosti z německých měst mají být aplikovány v partnerských státech a jejich vybraných pilotních městech. V České republice jsou to Pardubice a Uherské Hradiště. V rámci projektu bude v Pardubicích vedle kampaní vznikat plán rozvoje infrastruktury pro cyklisty, v ulicích budou realizována opatření pro cyklisty - cyklopruhy, piktokoridory, apod. Důležitou součástí projektu jsou dopravní analýzy a průzkumy dopravního chování obyvatel města.

Více informací naleznete zde.

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE