Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Aktuality » Zmírnění stornopoplatků

Zmírnění stornopoplatků

Vážení klienti, milí přátelé,

abyste nyní nemuseli zvažovat zrušení účasti na zájezdu z důvodu obavy z pozdějších vyšších stornopoplatků, posunujeme platnost základního stornoplatku (300 Kč/osoba) z původních 90 dnů na 45 dnů před odjezdem zájezdu.

Zatím máme vyřešené (zrušené) zájezdy v dubnu. Kde to bylo možné, tak jsme klientům nabídli přesun na stejný zájezd v podzimním termínu nebo jsme zaplacené zálohy plně vraceli. Zájezdy v květnu a dále budeme řešit postupně podle vývoje situace a jednotlivé klienty, kterých se to bude týkat, budeme informovat emailem nebo telefonicky.

Aktuálně máme naše kanceláře zavřené a jsme pro vás k dispozici na emailu (cyklotur@cyklotur.cz) nebo telefonu (721 134 562).

Děkujeme Vám za pochopení a podporu. Pevně věříme, že se situace brzy zlepší a budeme moci společně opět cestovat. Přejeme všem hodně sil a pevné zdraví.


 

Šauerovi, Cyklotur

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE