Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Slevy

Slevy

Včasné přihlášení

  • 5% z ceny autokarového zájezdu*
    Sepsání smlouvy o zájezdu a platba zálohy tak, aby byla na náš účet připsána nejpozději do 21.12.2021. Nárok na slevu oznámí klient při sepsání smlouvy (např. uvedením do poznámky rezervačního formuláře na www.cyklotur.cz).

* Slevu je možné kombinovat s ostatními slevami do maximální výše 500 Kč/osoba/zájezd a u 1 - 3denních zájezdů maximálně 200 Kč/osoba/zájezd. Slevy neplatí pro zájezdy dodatečně zlevněné, skupinové či "na míru" a pro pobyty s vlastní dopravou.

 

Věrnostní

  • Za každý den autokarového zájezdu, kterého se klient zúčastní získá 40Kč. Tuto částku je možné použít jako slevu z dalšího zájezdu. Sleva je nepřenosná, může ji uplatnit pouze osoba, která se zájezdu zúčastnila a to nejpozději do 2 let. Nárok na slevu oznámí klient při sepsání smlouvy (např. uvedením do poznámky rezervačního formuláře na www.cyklotur.cz). Je možné kumulovat částky za více zájezdů, maximální výše slevy 500Kč/osoba/zájezd, u 1-3denních zájezdů maximálně 200Kč/osoba/zájezd.

Slevu je možné kombinovat s ostatními slevami do maximální výše 500 Kč/osoba/zájezd a u 1 - 3denních zájezdů maximálně 200 Kč/osoba/zájezd. Slevy neplatí pro zájezdy dodatečně zlevněné, skupinové či mimo katalog a pro pobyty s vlastní dopravou.

 

Skupinová

  • 3% z ceny autokarového zájezdu*
    Minimálně 8 osob přihlášených společně na zájezd (jedna smlouva o zájezdu, společná platba zálohy a doplatku).

* Slevu je možné kombinovat s ostatními slevami do maximální výše 500 Kč/osoba/zájezd a u 1 - 3denních zájezdů maximálně 200 Kč/osoba/zájezd. Slevy neplatí pro zájezdy dodatečně zlevněné, skupinové či "na míru" a pobyty s vlastní dopravou.

Pro větší skupiny, kolektivy a školy nabízíme možnost smluvních cen, pro organizátora místo zdarma atd.

 

Ostatní slevy

U některých zájezdů s ubytováním v hotelech nabízíme slevy pro děti ubytované ve 2lůžkovém pokoji na přistýlce nebo slevy pro dospělé osoby ubytované ve 2lůžkovém pokoji na přistýlce. Konkrétní informace najdete u zájezdu. Pokud sleva na přistýlku u zájezdu uvedena není, není nabízena a není možné ji využít.

 

SLEVA NA PLAVKY A SPORTOVNÍ OBLEČENÍ

Všichni klienti náší CK mají možnost nákupu plavek, cyklooblečení a dalšího sportovního oblečení firmy LITEX se slevou 20%! Sleva platí na celý sortiment nabídky internetového obchodu, který najdete na www.litex.cz. Slevový kód žádejte v CK.

 

Dárkové poukázky

Chcete věnovat zájezd jako dárek k Vánocům, narozeninám nebo jiným příležitostem?
Napište nám vaše požadavky a my vám rádi připravíme dárkové poukázky v různých hodnotách a s textem dle přání. Pro napsání požadavku můžete využit kontaktní formulář, který najdete zde.

 

 

Tyrolsko-bavorské pomezí

23.7. - 28.7.2022

Tyrolsko-bavorské pomezí

wellnessvnitřní bazénvenkovní bazénpolopenzeubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

Lermoos - Zugspitze - Garmisch-Partenkirchen

Vápencové masivy Alp, výjezdy lanovkou, procházka po jednom z nejdelších pěších lanových mostů světa, olympijské město, krásná rakouská i německá městečka, jezera, soutěsky, vodopády, příjemná atmosféra luxusního hotelu.     
hotel s wellness, venkovní i vnitřní bazén

Vaše cena: 11 180 Kč

Západní Šumava a Chodsko

24.8. - 28.8.2022

Západní Šumava a Chodsko

polopenzeubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdPojeďte s námi do podmanivého koutu Jižních Čech, do oblasti západní Šumavy a Pošumaví. Čekají vás krásná příroda, tajemné jezero, malebná horská městečka, hrady i výjezd lanovkou. Zajedeme i do centra sousedního Chodska - Domažlic.

Vaše cena: 5 780 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE