Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy

Cyklistické zájezdy


Destinace:
Trojmezí Rakousko, Švýcarsko, Itálie

wellnessvnitřní bazénpolopenzeubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd
Nauders - Svatý Mořic - Merano
Krásné horské městečko s hradem, řeka Inn lemovaná alpskými velikány, rozsáhlá údolí, sady i vinice, to vše můžete vidět na rozhraní tří zemí.     
hotel s bazénem     
termín v době svátků

Vaše cena: 12 680 Kč
Zillertalské údolí a Achensee

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezdHvězdicovité etapy v srdci Zillertalských Alp po cyklostezkách kolem řek Ziller a Inn s nádhernými pohledy na horské velikány. Zájezd je obohacen o výjezdy lanovkami na okolní vrcholy a parním vláčkem k jezeru Achensee.
termín v době svátků

Vaše cena: 10 320 Kč
Lago di Garda

Lago di Garda

10.7. - 16.7.2022

venkovní bazénpolopenzeubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

Největší italské jezero je ideální pro aktivní dovolenou včetně skvělého koupání. Příjemné klima, díky kterému zde rostou subtropické plody, nádherné horské scenérie, historická městečka, vinice, teplá a průzračná voda i ochutnávky italských specialit, to vše dotváří bezvadnou atmosféru, která v této oblasti panuje.   
hotel s bazénem
velmi oblíbený zájezd

atraktivní termín v hlavní sezóně

Vaše cena: 11 980 Kč
Korutanská jezera

Korutanská jezera

12.7. - 17.7.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdTento kraj nabízí nepřeberné množství přírodních a historických krás, alpské štíty svažující se až k jezerům, která jsou nejteplejší v celé zemi. Zveme vás k těm nejvýznamnějším z nich: Wörthersee zvané „Korutanská riviéra", Ossiacher See ležící pod masivem Gerlitzen a Faaker See, ale i k těm menším, poklidnějším, které leží v krásné přírodě.

Vaše cena: 8 860 Kč
Maribor - Ptuj - Varaždin

Maribor - Ptuj - Varaždin

13.7. - 17.7.2022

hotelové lázně - venkovní a vnitřní bazény s termální vodou, wellnesspolopenzeubytování v 4* hotelu

hvězdicovitý zájezdZavítáme do rozmanitého kraje, který charakterizují historická města, hrady, zámky, kopce plné lesů, vinohradů, roztroušených farem, polí a lázní s léčivými prameny. Výlety na kole povedou údolím řeky Drávy a zvlněnými cestami okolních vrchovin a obcí. Místem, ze kterého budeme pravidelně vyjíždět, je jedno z nejstarších slovinských měst Ptuj.
Během zájezdu možnost nahradit cyklovýlety celodenním koupáním a relaxací v termálním parku či wellness hotelu. Zájezd je vhodný i pro zájemce bez kol.
lázeňský hotel

Vaše cena: 10 460 Kč
Údolím řeky Rhóny

Údolím řeky Rhóny

18.7. - 24.7.2022

snídaněubytování v ubytovněubytování v penzionuputovní zájezdNa četná přání se k tomuto zájezdu po několika letech vracíme. Cyklostezka vás povede téměř od pramene řeky Rhóny krásnou horskou kulisou kolem jezer a vodopádů, středověkými městečky k největšímu švýcarskému jezeru a nejkrásnějšímu městu na jeho břehu Montreux. Program je doplněn o návštěvu horského střediska Zermatt s majestátním Matterhornem.
nezapomenutelný výhled na Matterhorn

Vaše cena: 12 640 Kč
Tyrolsko-bavorské pomezí

Tyrolsko-bavorské pomezí

23.7. - 28.7.2022

wellnessvnitřní bazénvenkovní bazénpolopenzeubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

Lermoos - Zugspitze - Garmisch-Partenkirchen

Vápencové masivy Alp, výjezdy lanovkou, procházka po jednom z nejdelších pěších lanových mostů světa, olympijské město, krásná rakouská i německá městečka, jezera, soutěsky, vodopády, příjemná atmosféra luxusního hotelu.     
hotel s wellness, venkovní i vnitřní bazén

Vaše cena: 11 180 Kč
Belgie

Belgie

25.7. - 31.7.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd
Antverpy - Gent - Bruggy - Brusel
Historická města s krásnými chrámy a královskými paláci, jedinečné stavby radnic, tržnic, nádherná náměstí, známí malíři, ale i písečné pláže, klid venkova, pivo, čokoláda a krajka, to je Belgie, která je protkaná množstvím cyklostezek. Rovinatá krajina je opravdovým rájem cyklistů.

Vaše cena: 10 960 Kč
Novinka
Cyklotrasa pod horskými velikány

polopenzeubytování hotelového typu

hvězdicovitý zájezd


Altenmarkt - Schladming - Bischofshofen
Nádherná oblast mezi pohořím Taury a masivem Dachsteinu je vyhlášená nejen lyžováním, ale v létě nabízí výborné podmínky pro cyklistiku. Východiskem našich etap bude Altenmarkt im Pongau, který leží v samotném srdci salcburského sportovního světa, obklopený krásnými zalesněnými kopci. Nachází se zde i známé termální lázně. Program doplní výjezd lanovkou s panoramatickými výhledy.

Vaše cena: 9 260 Kč
Novinka
Lázeňským krajem podél řek Inn a Rott

snídaněubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd


Burghausen - Bad Füssing - Pasov
Cyklistika v krásné oblasti mezi řekami Rott a Inn, který tvoří přírodní hranici mezi Německem a Rakouskem a vede podél něj perfektní cyklostezka. Nachází se zde také vyhlášený bavorský termální trojúhelník Bad Birnbach, Bad Griesbach a Bad Füssing, který je největším termálním centrem v Evropě.

Vaše cena: 7 180 Kč
Solná komora

Solná komora

10.8. - 14.8.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdKrásné etapy unikátní krajinou Solné komory (UNESCO). Hvězdicovitě budeme vyjíždět z městečka Bad Goisern a objevovat průzračná jezera, ve kterých se zrcadlí horské štíty a jejichž břehy lemují starobylá městečka. Program je doplněn atraktivním výjezdem lanovkou a vláčkem.

Vaše cena: 8 980 Kč
Novinka
Lužická jezera

Lužická jezera

11.8. - 14.8.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdTam, kde se kdysi dolovalo hnědé uhlí, je nyní největší uměle vytvořená vodní plocha Evropy s množstvím jezer, kolem kterých vedou nádherné asfaltové cyklostezky. Čekají Vás četné vyhlídky, ze kterých je možné sledovat proměnu krajiny v turisticky atraktivní oblast. Dále industriální památky, přístavní městečka a koupání na pěkných písečných plážích, a hlavně nenáročná cyklistika.
Ubytování přímo na břehu jezera Senftenberger See
Koupání v jezerech s písečnými plážemi

Vaše cena: 8 680 Kč
Alsaská vinná stezka + Štrasburk

snídaněubytování v penzionuputovní zájezdMalebná cesta mezi vinicemi vás zavede do nádherně vyzdobených středověkých městeček s hrázděnými domy a renesančními kašnami a do vinařských vesniček plných květin. Všude na vás čeká nabídka posezení u skleničky vína a ochutnávky alsaských specialit. Zvlněná cyklostezka vede kromě vinic podél východních svahů pohoří Vogéz.

Vaše cena: 7 860 Kč
Zámuří - Moravské Toplice

Zámuří - Moravské Toplice

17.8. - 21.8.2022

hotelové lázně - venkovní a vnitřní bazény s termální vodou, wellnesspolopenzeubytování v 4* hotelu

hvězdicovitý zájezd

 


Cyklistika v severovýchodní části Slovinska - Zámuří, které si uchovává svůj původní ráz, tradice, zvyky i řemesla. Zároveň je to oblast s řadou termálních pramenů. Nejteplejším z nich se chlubí Moravské Toplice, které budou výchozím místem našeho cykloputování. 
Zájezdu se mohou zúčastnit i zájemci bez kol a relaxovat v hotelových lázních.     
lázeňský hotel

Vaše cena: 9 320 Kč
Novinka
Západní Šumava a Chodsko

Západní Šumava a Chodsko

24.8. - 28.8.2022

polopenzeubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdPojeďte s námi do podmanivého koutu Jižních Čech, do oblasti západní Šumavy a Pošumaví. Čekají vás krásná příroda, tajemné jezero, malebná horská městečka, hrady i výjezd lanovkou. Zajedeme i do centra sousedního Chodska - Domažlic.

Vaše cena: 5 780 Kč
Kobylí – Zarážení hory

Kobylí – Zarážení hory

26.8. - 28.8.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdZveme Vás na tradiční slavnost vinařů očekávajících začátek vinobraní, která je jednou z největších akcí mikroregionu Modré Hory. Slib hotařů, folklórní vystoupení, výborné víno, tradiční dobroty a další kulturní program, to je Zarážení hory. Před tímto krásným večerem bude cyklistika, zaměřená nejen na známá moravská místa, ale také na nové rozhledny mezi vinicemi.

Vaše cena: 2 720 Kč
Brdy

Brdy

2.9. - 4.9.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdBývalý vojenský újezd a od roku 2016 chráněná krajinná oblast Brdy - největší neosídlené území ve vnitrozemí Čech s drsně krásnou krajinou protkanou hustou sítí bývalých vojenských silniček a cest nyní sloužících pro cyklisty.

Vaše cena: 3 260 Kč
Podél Baltu na kole

Podél Baltu na kole

30.8. - 5.9.2022

snídaněubytování v hotelechputovní zájezd


Slowinsky NP - Helská kosa - Sopoty - Gdaňsk - Malbork

Pomořansko se řadí k nejpůvabnějším regionům v Polsku. Najdete zde krásná historická města, vesnice s hrázděnými statky, hrady, katedrály, přímořská letoviska na pobřeží Baltského moře s dlouhými, písečnými plážemi a také oblasti písečných dun jako na Sahaře.

Vaše cena: 9 480 Kč
Od Julských Alp k Jaderskému moři

snídaněubytování v hotelechputovní zájezdČást vyhlášené dálkové cyklostezky Alpe Adria Radweg od ostrých štítů Julských Alp přes nádherné úseky po trase zrušené bývalé železnice až do pobřežní nížiny.

Vaše cena: 7 860 Kč
Údolí řeky Gail

Údolí řeky Gail

10.9. - 16.9.2022

venkovní bazén

wellnessvnitřní bazén

polopenze

ubytování v 4* hotelu

hvězdicovitý zájezdÚdolí řeky Gail je po obou březích lemované alpskými vrcholky, zalesněnými kopci, loukami, pečlivě udržovanými statky, hezkými městečky a vesnicemi, které lákají k zastavení. Rozkládá se zde také jezero Presseggersee s průzračně čistou a teplou vodou s možností koupání, nedaleko kterého budeme ubytováni.
hotelové lázně v ceně
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 22.6. - 28.6.2022.

Vaše cena: 12 280 Kč
Novinka
Bzenec a Dolňácko

Bzenec a Dolňácko

16.9. - 18.9.2022

snídaněubytování v ubytovněhvězdicovitý zájezdRozlehlé vinohrady, nepřeberný počet sklípků, původní lidová architektura a tradiční lidové malůvky s charakteristickými motivy, barevnost a bohatost lidových krojů, stále živé nářečí, zvyky a tradice a posezení u sklenky dobrého vína. Kromě toho malebná a harmonická krajina, rozmanitá příroda bohatá na floru i faunu, výhledy na zalesněné Chřiby i Bílé Karpaty. To vše nabízí Kyjovské Dolňácko.

Vaše cena: 2 260 Kč
Novinka
Středomořské Slovinsko a Kras s výjezdy do Chorvatska a Itálie

vnitřní bazénpolopenzeubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

Pojeďte strávit vaši aktivní dovolenou do krásné oblasti jihozápadního Slovinska. Poznáte krasovou krajinu a hlavně přímořskou oblast s krásnými městečky s pravou středomořskou atmosférou. Etapy povedou i do Chorvatska na Istrijský poloostrov a autokarem navštívíte významný italský přístav Terst s krásným historickým jádrem a nedalekým zámkem Miramare.
Místem pobytu bude hotel, který se nachází přímo na slovinském pobřeží v Portoroži. Možnost koupání nejen v moři, ale také v krytých bazénech s vyhřívanou mořskou vodou.
Zájezd je vhodný i pro účastníky bez kol.
Bazény s vyhřívanou mořskou vodou v ceně

Vaše cena: 9 160 Kč
Berchtesgadensko

Berchtesgadensko

28.6. - 2.7.2022

wellnessvnitřní bazénpolopenzeubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdÚspěšný zájezd posledních sezón vás zavede do jednoho z nejkrásnějších regionů nejen v Německu, ale i v celé Evropě. Vysokohorská krajina, krásná údolí, nedotčená příroda, jezera, malebné vesničky, solné doly, termální prameny. To vše nabízí oblast Berchtesgaden, která představuje v Alpách malý unikát.     
hotel s wellness a bazénem

Vaše cena: 12 660 Kč
Údolí řeky Gail

Údolí řeky Gail

22.6. - 28.6.2022

venkovní bazén

wellnessvnitřní bazén

polopenze

ubytování v 4* hotelu

hvězdicovitý zájezdÚdolí řeky Gail je po obou březích lemované alpskými vrcholky, zalesněnými kopci, loukami, pečlivě udržovanými statky, hezkými městečky a vesnicemi, které lákají k zastavení. Rozkládá se zde také jezero Presseggersee s průzračně čistou a teplou vodou s možností koupání, nedaleko kterého budeme ubytováni.
hotelové lázně v ceně
Stejný zájezd pořádáme ještě v termínu 10.9. - 16.9.2022.

Vaše cena: 12 280 Kč
Mazurská jezera

Mazurská jezera

20.6. - 26.6.2022

polopenzeubytování hotelového typu

hvězdicovitý zájezdNádherná krajina severovýchodního Polska posetá více jak tisícem jezer, hlubokými lesy a zelenými loukami je ideálním místem pro pohodovou nenáročnou cykloturistiku. To vše spojené s prohlídkou historických a kulturních památek nabízí příjemnou cyklodovolenou.     
4 noci s polopenzí u jezera

Vaše cena: 8 140 Kč
Novinka
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

vnitřní bazénvenkovní bazén

polopenzeubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezdHory a lesy, krásná příroda, zajímavé památky a stavby lidové architektury a k tomu perfektní cyklostezka podél řeky Bečvy.
Ubytování přímo v srdci Valašska v hotelu s vnitřním i venkovním bazénem.

Vaše cena: 6 240 Kč
Novinka
Krušnohorsko

Krušnohorsko

10.6. - 12.6.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd


Boží Dar - Chomutov - Litvínov - Duchcov
Krásnou přírodou mezi lesy, loukami a rašeliništi se přes celé Krušné hory vine cyklistická magistrála. Kromě malebné přírody magistrála nabízí mnoho přírodních a technických zajímavostí. Část této dálkové trasy projedeme.

Vaše cena: 2 980 Kč
Novinka
Lago di Iseo

Lago di Iseo

3.6. - 9.6.2022

polopenzeubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezdŠesté největší italské jezero leží v Lombardii ve vinařském kraji. Je obklopeno krásnými horami, rybářskými městečky a středověkými vesničkami, jachetními přístavy i skalními stěnami. Ve středu jezera leží největší jezerní ostrov v jižní části Evropy - Monte Isola. Z této oblasti pochází vynikající šumivé víno, světoznámé Franciacorto.
Ubytování přímo na břehu jezera

Vaše cena: 10 980 Kč
Opavsko

Opavsko

27.5. - 29.5.2022

snídaněubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

Trasa vás zavede do mírně zvlněné krajiny Opavska, k řekám Moravici a Opavě. Vedle krásné přírody objevíte i romantické zámky. Ubytování v historickém centru Slezska - Opavě.

Vaše cena: 3 120 Kč
Podél řeky Ohře II

Podél řeky Ohře II

20.5. - 22.5.2022

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdNavazujeme na cyklotrasu Ohře I, kterou jsme v minulých letech končili v Radošově. Nedaleko odtud budeme pokračovat podél středního toku Ohře Ústeckým krajem.

Vaše cena: 2 940 Kč
Novinka
Wrocław a okolí

Wrocław a okolí

13.5. - 15.5.2022

snídaněubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

Hlavní město Dolního Slezska s bohatou architekturou a také českou historií. Městské cyklostezky, druhé největší velkoměstské náměstí v Polsku, významné historické budovy, mnoho mostů, zelené parky, řeka Odra, skřítci... Městečka a vesnice severně a jižně od Wrocławi.

Vaše cena: 3 980 Kč
Podél řeky Dunaj

Podél řeky Dunaj

5.5. - 8.5.2022

snídaněubytování v hotelu nebo v penzionuputovní

 

 

Každoročně vám nabízíme jednu z nejstarších a nejklasičtějších cyklostezek Rakouska. Velice příjemná, naprosto pohodová cyklistika rovinatým krajem mezi vinicemi a nádhernými městečky s řadou kulturních památek, to je Podunajská stezka - perfektně vybudovaná a značená. Krásný rozjezd před letní dovolenou.

Vaše cena: 6 580 Kč
Novinka
Máchův kraj – říčka Ploučnice

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdNevšední, romantická krajina hradů, říček a potoků, rybníků, kopců a pískovcových skal okolo bývalého Velkého rybníka - to je oblast, která okouzlila básníka a spisovatele Karla Hynka Máchu, který do zdejší oblasti zasadil děj několika svých děl, včetně nejslavnějšího Máje a podle něho byl rybník přejmenován na Máchovo jezero. Neodmyslitelně sem patří i říčka Ploučnice, pramenící pod Ještědem. Protéká údolími a místy až neuvěřitelně meandruje, aby se v Děčíně vlila do Labe.

Vaše cena: 2 820 Kč

Tyrolsko-bavorské pomezí

23.7. - 28.7.2022

Tyrolsko-bavorské pomezí

wellnessvnitřní bazénvenkovní bazénpolopenzeubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

Lermoos - Zugspitze - Garmisch-Partenkirchen

Vápencové masivy Alp, výjezdy lanovkou, procházka po jednom z nejdelších pěších lanových mostů světa, olympijské město, krásná rakouská i německá městečka, jezera, soutěsky, vodopády, příjemná atmosféra luxusního hotelu.     
hotel s wellness, venkovní i vnitřní bazén

Vaše cena: 11 180 Kč

Západní Šumava a Chodsko

24.8. - 28.8.2022

Západní Šumava a Chodsko

polopenzeubytování v hoteluhvězdicovitý zájezdPojeďte s námi do podmanivého koutu Jižních Čech, do oblasti západní Šumavy a Pošumaví. Čekají vás krásná příroda, tajemné jezero, malebná horská městečka, hrady i výjezd lanovkou. Zajedeme i do centra sousedního Chodska - Domažlic.

Vaše cena: 5 780 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE