Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Termální lázně Bogács
Cyklistické zájezdy

Termální lázně Bogács

Termální lázně Bogács

Termální lázně Bogács

Číslo: 2331

Termín:20.9. - 25.9.2023

venkovní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Nádherné bukové lesy s krasovými jeskyněmi, historickými městy a malebnými vesničkami s vinnými sklípky. Příjemná relaxace a koupání v termálních lázních a ochutnávky maďarských specialit zpestří cyklistický program.

Vaše cena: 10 420 Kč

1. - 2. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách přes Brno, Bratislavu a Budapešť do Miškolce - prohlídka historického centra a hradu Diósgyőr. Autobusem do malebného města Lillafüred u jezera Hámori - možnost návštěvy vápencové tufové jeskyně Anna, vodopád. Na kolech průjezd národním parkem Bükk (Bukové hory) do městečka Bogács s termálními lázněmi a vinnými sklípky.


3. den: Cyklotrasa do starobylého Egeru - barokní skvost s mnoha historickými památkami (bazilika, hrad...) a termálními lázněmi. Možnost výjezdu do Údolí krásné paní (Szépasszony Völgy), které obklopují vinice a desítky vinných sklípků (ochutnávky vína). Přes Ostoros a Novaj návrat na ubytování.


4. den: Cyklotrasa: městečko Noszvaj - barokní zámeček De la Motte a zajímavá jeskynní obydlí, Somolya - zvláštní skalní útvary s vytesanými výklenky, kterým se říká „úlové kameny". Město Mezőkövesd - tradiční domy s bílými fasádami, doškovými střechami a ukázkami tradičních místních řemesel. Nedaleko termální léčivé lázně Zsóry - možnost koupání. Návrat do městečka Bogács - možnost výstupu na rozhlednu, výhled na Bukové hory a krajinu posetou vinicemi.


5. - 6. den: Cyklotrasa přes Mezökresztes k jezeru Tisza. Podél jezera nedotčenou přírodou do Poroszló - Ekocentrum, kde se můžete zblízka seznámit s rybami v největším sladkovodním akváriu v Evropě. Etapu zakončíme ve městě Tiszafüred, možnost koupání v termálním koupališti. Naložení kol a odjezd zpět do ČR. Dojezd do Hradce Králové v pozdních nočních hodinách.


Cyklotrasy po vedlejších silnicích a stezkách (lesních, polních i asfaltových). Profil mírně zvlněný až kopcovitý, poslední etapa rovinatá.
Denní etapy: 30, 50, 45, 58 km

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 20.9. - 25.9.2023
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře jednotné menu)
  • Ubytování: 3x v hotelu v městečku Bogács, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím. Hotel sousedí s termálními lázněmi – vstup do termálních bazénů je v ceně pobytu.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, vstup do termálních bazénů, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Mapa:
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

Termální lázně Bogács
Termální lázně Bogács
Termální lázně Bogács
Termální lázně Bogács

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE