Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Belgie - Flandry
Cyklistické zájezdy

Belgie - Flandry

Belgie - Flandry

Belgie - Flandry

Číslo: 1709

Termín:25.7. - 31.7.2017

Antverpy, Gent, Bruggy, Brusel
Historická města s krásnými chrámy a královskými paláci, jedinečné stavby radnic, tržnic, nádherná náměstí, známí malíři, ale i písečné pláže, klid venkova, pivo, čokoláda a krajka, to je Belgie protkaná množstvím cyklostezek. Rovinatá krajina je opravdovým rájem cyklistů.

1. - 2. den: Odjezd večer s nočním přejezdem Německa. Dopoledne příjezd do největšího města Belgie Antverp. Prohlídka: hrad Steen, Velké náměstí s typickými cechovními domy, největší a nejkrásnější belgická katedrála. Nedaleko města složení kol. Etapa přes menší městečka a podél řeky Šeldy do jednoho z nejvyhledávanějších měst s nádhernými štítovými domy a pevností přímo v centru města Gent.

3. den: Cykloetapa okolím Gentu: malé obce, zemědělské usedlosti, louky, pastviny, kanály, větrné mlýny, kostelíky, zámečky.

4. den: Na kole do jednoho z nejpůvabnějších míst nejen Belgie ale i Evropy Brugg. Projedeme na náměstí, které je obklopeno četnými štítovými domy gotického, renesančního a barokního původu. Mohutná stavba tržnice s velkou zvonicí, Hradní náměstí a radnice jsou krásnou podívanou. Nedaleko města naložení kol a autobusem zpět na ubytování.

5. den: Autobusem k Severnímu moři. V malém lázeňském městečku De Haan složení kol a etapa podél pobřeží. Největší přímořské lázně Oostende s širokými písečnými plážemi a promenádou s lázeňskými domy, hotely a restauracemi. Po hrázi přes Middelkerke a Vestende do přístavního města Niewportu. Nedaleko lázní Koksijde se rozloučíme se Severním mořem. Naložení kol a dojezd na ubytování.

6. - 7. den: Cykloetapa k hlavnímu městu Bruselu. Opět vás čekají malá městečka (Destelbergen, Dendemonde), belgický venkov a u obce Merchtem cyklistiku ukončíme. S naloženými koly navštívíme srdce Evropy, hlavní město Brusel, s historickými památkami i novodobou moderní architekturou. V podvečer odjezd s příjezdem do ČR v ranních hodinách.

Etapy jsou rovinaté, většinou po cyklostezkách.
Denní etapy: 60, 55, 55, 60, 50 km

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 25.7. - 31.7.2017
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 4x hotel v centru Gentu, 2-4lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Belgie

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE