Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Brdy
Cyklistické zájezdy

Brdy

Brdy

Brdy

Číslo: 1728

Termín:29.4. - 1.5.2017

Největší neosídlené území ve vnitrozemí Čech, drsně krásná krajina zpřístupněná pro turisty teprve v posledních letech. Díky husté síti bývalých vojenských silniček jsou zde výborné podmínky pro cyklisty.

1. den: Ráno odjezd přes Prahu do Hořovic - zámek s parkem se sochami M. B. Brauna a pozoruhodnou Sluneční bránou. Na kolech do Komárova, který je díky krásné krajině vyhledávanou chatovou oblastí, dále Strašice - vstupní brána do CHKO Brdy, roubené stavby brdského typu, Muzeum Středních Brd a dojezd na ubytování.

2. den: Cykloetapa - Teslíny se zbytky bývalého kláštera, plánované místo pro americký radar Břízkovec, Padrťské rybníky, které sloužily jako rezervoár pro plavení dřeva do hutí, pozůstatky staveb zbouraných vesnic Padrť a Záběhlá, lovecký zámeček Tři Trubky, vodní nádrž Pilská, obce Láz a Nepomuk a malebný Rožmitál pod Třemšínem - působiště známého skladatele a varhaníka J.J. Ryby.

3. den: Cykloetapa - bývalá sklářská ves Hutě pod Třemšínem, Skořice s jedním z nejstarších kostelů v Čechách, Dobřív - unikátní technická památka Vodní hamr s ukázkou kovářského řemesla, Rokycany - nádherné náměstí s řadou městských domů, zbytky hradeb a vojenské Muzeum na demarkační linii.
Příjezd do Hradce Králové ve večerních hodinách.

Etapy zvlněným terénem většinou po bývalých vojenských cestách a vedlejších silnicích.
Denní etapy: 35, 50, 45 km

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 29.4. - 1.5.2017
  • Stravování: 2x polopenze (snídaně, večeře)
  • Ubytování: 2x ve Věšíně v rekreačním areálu, 2-4lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením v chatkách nebo v ubytovně
  • Cena zahrnuje: 2x ubytování, 2x polopenzi, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha
  • Země: Česká republika

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE