Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA
Cyklistické zájezdy

JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA

JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA

JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA

Číslo: 1513

Termín:18.8. - 24.8.2015

Pohodová cyklistika nádhernou krajinou jižního Švýcarska, kantonem Ticino, který je výrazně italského rázu. Ubytování je zajištěno v Locarnu, ve městě ležícím na břehu pověstného jezera Lago di Maggiore. Toto malebné městečko se středomořskou vegetací je právem nazývané švýcarské Monte Carlo.
4 noci s polopenzí v Locarnu

1. - 2. den: Odjezd v podvečer, noční přejezd přes Německo do Švýcarska. Začátek cyklotrasy za Gotthardským průsmykem v Airolu, průjezd údolím Valle Leventine s malebnými vesničkami do Bellinzony - města 3 hradů, dojezd na ubytování do Locarna.

3. den: Podél jezera Lago di Maggiore do letoviska Ascona - prohlídka a dále do Brissaga, lodí na ostrov Isole di Brissago (botanická zahrada).

4. den: Etapa do Valle Centovalli (údolí sta údolí) a Valle di Maggio (kamenné údolí).

5. den: Výlet k jezeru Lago di Lugano, návštěva známé švýcarské čokoládovny s možností ochutnávky, podél jezera do Melide - návštěva parku Swissminiature, kde jsou k vidění nejvýznamnější švýcarské stavby.

6. - 7. den: Lanovkou na vrchol hory Cardada, kde je možnost nádherné vyhlídky a pěší túry nad Locarnem (celý den bez kol). Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes Německo zpět do České republiky s dojezdem v ranních hodinách.

Nenáročné rovinaté cykloetapy většinou po asfaltových nebo zpevněných stezkách nebo vedlejších silnicích. Etapa do údolí je mírně kopcovitá.

Fotky z minulých zájezdů najdete ve fotogalerii.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 18.8. - 24.8.2015
  • Stravování: 4x polopenze (snídaně, večeře)
  • Ubytování: 4x ubytovna v Locarnu (4lůžkové pokoje)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Švýcarsko

Fotografie z místa pobytu

JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA
JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA
JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA
JEZERA JIŽNÍHO ŠVÝCARSKA

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE