Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí
Cyklistické zájezdy

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Číslo: 2335

Termín:31.8. - 3.9.2023

snídaněwellnessubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, velké rybníky, pohádkové hrady, zámky, historická města se svými památkami.
Výchozím místem cyklistického putování je město plné renesance Veselí nad Lužnicí.

Vaše cena: 5 620 Kč

1. den: Ráno odjezd z Hradce Králové s dopoledním příjezdem do Hluboké nad Vltavou s jedním z našich nejhezčích zámků. Složení kol a etapa: vodní nádrž Hněvkovice - nejmladší vodní dílo na řece Vltavě, barokní zámek Hněvkoviceobec Mažice - lidová architektura, Veselí nad Lužnicí - soutok řek Lužnice a Nežárky, historické centrum, nedaleko kterého bude ubytování v hotelu.


2. den: Horusice se stejnojmenným třetím největším českým rybníkem, Týn nad Vltavou - zámek a muzeum se sbírkou vltavínů, zajímavé náměstí s radnicí a kostelem sv. Jakuba, soutok Vltavy a Lužnice, Koloděje nad Lužnicí - barokní zámek, Bechyně - slavné lázně a keramika, renesanční zámek, galerie, historická opevněná část města s gotickým františkánským klášterem. Návrat do Veselí nad Lužnicí. Možnost naložení kol v Bechyni a zkrácení etapy.


3. den: Historické město Soběslav - jedno z nejvýznamnějších měst rožmberského panství, středověké městské opevnění s radnicí a několika kostely, hrad s gotickou věží, Rožmberský dům s expozicí věnovanou tomuto rodu, centrum Soběslavských blat. Červená Lhota - vodní zámek stojící na skále a Kardašova Řečice - zámek.


4. den: Planá nad Lužnicí - dominantou města je kostel sv. Václava se slunečními hodinami, Sezimovo Ústí - Benešova letní vila, kostel Povýšení svatého Kříže, historické město založené husity Tábor - radnice, která se řadí k nejvýznamnějším památkám pozdní gotiky jihočeských měst, zdobené štíty měšťanských domů, věž Kotnov s Bechyňskou bránou (bývalý hrad), opevnění Parkán, pomník Jana Žižky. Naložení kol a odjezd zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd v pozdních večerních hodinách.


Mírně zvlněné až kopcovité etapy po vedlejších silnicích, cyklostezkách i polních a lesních cestách.
Denní etapy: 47, 75/47, 55, 42 km


Program je kombinovaný s relaxačním zájezdem číslo 2344.


Pojištění: Za příplatek 282 Kč je možné objednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být objednáno hned při sepsání smlouvy.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 31.8. - 3.9.2023
  • Stravování: 3x snídaně (formou bufetu)
  • Ubytování: 3x hotel ve Veselí nad Lužnicí nedaleko centra a soutoku řek Lužnice a Nežárky, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, v hotelu je možné využít wellness – vířivka, pára, sauna, relaxační zóna (vše v ceně pobytu)
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, vstup do hotelového wellness, průvodce a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
  • Mapa:
  • Země: Česká republika

Fotografie z místa pobytu

Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí
Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí
Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí
Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Adventní zájezdy 2023

Více informací
Budapešť v adventním čase s koupáním v termálech

Zveme vás do maďarské metropole, které se přezdívá „perla na Dunaji". Budínské panorama - Hradní čtvrt' s královským palácem, Matyášovým kostelem a Gellértův vrch - jsou součástí Světového dědictví. Město je kromě historických památek známé jako jediná lázeňská metropole na světě. A místní vánoční trhy patří k těm nejvyhlášenějším.

Vaše cena: 2 980 Kč

Krakov a solné doly Vělička

25.11. - 26.11.2023

Krakov a solné doly Vělička

Navštivte s námi historické královské město Krakov s nádhernými adventními trhy. Program je doplněný o prohlídku solných dolů (UNESCO).

Vaše cena: 2 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE