Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Jižní Švédsko a Kodaň
Cyklistické zájezdy

Jižní Švédsko a Kodaň

Jižní Švédsko a Kodaň

Jižní Švédsko a Kodaň

Číslo: 1314

Termín:26.7. - 2.8.2013

Kodaň se spletitými vodními kanály, královským palácem, jedinečnou evropskou architekturou a jižní Švédsko, to je kontrast rušného hlavního města s atmosférou přímořských městeček a tajemných posvátných míst starých Vikingů.
Rovinatý terén, některé etapy s podporou autokaru.

1. - 2. den: Odjezd v podvečer, noční přejezd Německa. Ráno trajektem z Rostocku do Gedseru. Příjezd do dánského hlavního města Kodaně. Prohlídka města Malé mořské víly, pohádkáře Hanse Ch. Andersena a Shakespearova Hamleta. Projížďka lodí po kanálech - pro pohodlné zhlédnutí nejatraktivnějších částí Kodaně, včetně Královského paláce Amalienborg. Po nejdelším mostě Evropy přejezd na ubytování do metropole jižního Švédska Malmö.


3. den: Autobusem k vikingské vesnici, kde se ocitnete o tisíce let zpět, prohlídka, složení kol a etapa přírodní rezervací Flommen kolem písečných pláží, dun a golfových hřišť. Zdaleka viditelný maják Falsterbo. Zpět na ubytování do Malmö.


4. den: Přejezd autobusem na poloostrov Landskrona. Trajektem s koly na zasněný ostrůvek Ven, kterému vládnul hrabě a astronom Tycho de Brahe. Návštěva muzea. Ostrov je pouze cyklistický, bez automobilové dopravy. Zpět buď na kolech nebo autobusem.


5. den: Na kolech nebo autobusem do přístavního a historického města Trelleborg. Přes nejjižnější cíp Švédska Smygehuk, obklopený skalnatými plážemi do Ystad.


6. den: Nejúžasnější pláže a posvátná místa Vikingů. Energii načerpáme na rituálním místě - přes 3000 let starém tzv. Prehistorickém souboru menhirů - Ales Stenar.


7. - 8. den: Simrishamn - přímořské letovisko hlavně pro "Stockholmáky", ale také největší rybářský přístav ve Švédsku. Procházka národním parkem Stenshuvuds. Kivik a zpět do Branteviku. Naložení kol a večer odjezd do Trelleborgu, trajekt do německého Sassnitz a návrat domů v odpoledních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 26.7. - 2.8.2013
  • Stravování: 5x snídaně (na ubytování jsou k dispozici kuchyňky)
  • Ubytování: 5x ubytovny (4lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením), 3x Malmö, 1x Ystad, 1x Brantevik
  • Cena zahrnuje: 5x ubytování, 5x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, 2x trajekt, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Ústí nad Labem
  • Země: Dánsko

Fotografie z místa pobytu

Jižní Švédsko a Kodaň
Jižní Švédsko a Kodaň
Jižní Švédsko a Kodaň
Jižní Švédsko a Kodaň

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE