Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » LIPNO
Cyklistické zájezdy

LIPNO

LIPNO

LIPNO

Číslo: 1537

Termín:29.7. - 2.8.2015

Lipensko je jedním z nejznámějších letovisek střední Evropy, vyhledávaným koutem nabízejícím přírodní scenérie Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumavy. Množství nových, kvalitních a udržovaných cyklostezek na obou březích Lipenské nádrže přímo vybízí k výletům na kolech.

1. den: Odjezd ráno, přejezd do Hořic na Šumavě. Složení kol a cykloetapa přes Frymburk (náměstí s historickými domy) do Lipna nad Vltavou na ubytování.

2. den: Jezerní cyklostezka: Přední Výtoň, Frýdava, z níž se zachovalo jen několik domů, zbytek zmizel pod hladinou jezera, Přední Zvonková, převozem do starobylého městečka Horní Planá, rekreační středisko Černá v Pošumaví a zpět do Lipna nad Vltavou.

3. den: Autokarem do Nové Pece, složení kol a etapa podél Schwarzenberského kanálu do Zadní Zvonkové a dále podél rakouské Kanalstrasse zpět na naše území a přes Přední Výtoň návrat do Lipna nad Vltavou.

4. den: Volný den s možností návštěvy stezky korunami stromů. Dřevěná konstrukce stezky je citlivě zasazena do smíšeného lesa, je dlouhá 675 metrů a zakončena 40 metrovou vyhlídkovou věží, odkud se vám naskytne fantastický výhled na Lipenské jezero, okolí Šumavy a Novohradské hory. Vrcholným zážitkem je nejdelší suchý tobogán v České republice v celkové délce 52 metrů, který se vine středem věže. Nebo návštěva vodního ráje Aquaworld, kde je možné relaxovat za každého počasí. Individuálně na kole na nejvýše položený hrad Vítkův Kámen.

5. den: Čertova stěna - národní přírodní rezervace nad hlubokým údolím Vltavy, rozsáhlá suťoviska a tzv. kamenné moře, Vyšší Brod - cisterciácký klášter s hrobkou Rožmberků. Rožmberk nad Vltavou - jedna z nejhezčích jihočeských obcí v údolí Vltavy. Český Krumlov - zámek, zámecký park s otáčivým hledištěm, vyhlídková věž.
Naložení kol a odjezd domů s pozdním večerním příjezdem.

Etapy po cyklostezkách a vedlejších silnicích mírně zvlněným terénem.

Fotky z minulých zájezdů najdete ve fotogalerii.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 29.7. - 2.8.2015
  • Stravování: 4x snídaně. Za příplatek 560 Kč je možné doobjednat 4 večeře (uveďte na přihlášce).
  • Ubytování: 4x v hotelu v Lipně nad Vltavou (2 – 4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha
  • Země: Česká republika

Fotografie z místa pobytu

LIPNO
LIPNO
LIPNO
LIPNO

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE