Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Litva
Cyklistické zájezdy

Litva

Litva

Litva

Číslo: 1315

Termín:14.7. - 21.7.2013

PRODLOUŽENÍ O KURSKOU KOSU

Moderní litevská města v kontrastu s malými vesničkami s lidovou architekturou, rozsáhlé louky, dubové a borové lesy a množství jezer ve vás zanechají příjemné vzpomínky.
Velmi oblíbený zájezd jsme na vaše přání prodloužili o návštěvu poloostrova Kurská kosa.

1. - 2. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční tranzit přes Polsko. Ubytování, složení kol a cyklovyjížďka do městečka Trakai s krásným hradem na břehu jezera.


3. den: Výlet do hlavního města Vilnius (návštěva historického centra - prezidentský palác, hrad, katedrála...).


4. den: Národní park Aukštaitija se stovkami jezer a krásnými lesy, ve kterých budeme míjet starý dřevěný kostelík, vyřezávané dřevěné sochy a můžeme navštívit muzeum včelařství pod otevřeným nebem ve Stripeikiai. Výstup na nejvyšší vrch parku Ladakalnys (175,5 m).


5. den: Autobusem do malebného skanzenu Rumškiškes, druhého největšího litevského města Kaunas - prohlídka. Dojezd do Klaipedy na ubytování.


6. den: Cykloetapa po Kurské kose do Nidy - luteránský kostel, maják z r. 1847, Parnidis - největší pohyblivá duna v Evropě, pláže s možností koupání.


7. - 8. den: Cykloetapa: Palanga - kostel, botanický park se zámkem, pláž, koupání. Návrat do Klaipedy, naložení kol a odjezd domů. Příjezd do Hradce Králové v odpoledních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 14.7. - 21.7.2013
  • Stravování: 5x polopenze (snídaně, večeře)
  • Ubytování: 3x penzion nedaleko Trakaie, 2x hotel v Klaipedě 200 m od pláže (všude 2 - 4lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • Cena zahrnuje: 5x ubytování, 5x polopenzi, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Jaroměř, Náchod
  • Země: Litva

Fotografie z místa pobytu

Litva
Litva
Litva
Litva

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE