Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Podél řeky Inn
Cyklistické zájezdy

Podél řeky Inn

Podél řeky Inn

Podél řeky Inn

Číslo: 1320

Termín:27.8. - 2.9.2013

Cyklostezka od nenápadného pramene řeky, který se během vaší cesty divokou romantickou krajinou s jezery, vyhlášenými turistickými centry a malými středověkými vesničkami promění v dravý a nespoutaný vodní tok.
Krása zdejší krajiny je odměnou za náročnost některých úseků.

1. - 2. den: Odjezd v podvečer přes Rakousko do Švýcarska. Autokarem výjezd na vysokohorský průsmyk Malojapass s krásnými výhledy. Odtud sjezd na kolech do horského střediska St. Moritz, kde se dvakrát konaly ZOH (prohlídka). Údolím řeky Inn zvané Engadin do Zernez, který leží v Horním Engadinu na okraji Švýcarského národního parku.


3. den: Přes letovisko Susch a Dolním Engadinem do lázeňského městečka Scuol. Přejezd švýcarsko-rakouské hranice do tyrolského městečka Pfunds.


4. den: Přes Ried do Landecku - nejvýznamnějšího města horní části údolí Innu (prohlídka). Dojezd do Imst, města s krásnými měšťanskými domy.


5. den: Přes Telfs do hlavního města Tyrolska - Innsbrucku (večerní i ranní prohlídka, procházka historickým centrem města s překrásnými goticko-barokními domy).


6. - 7. den: Staré hornické město Hall (s krásným hradem a nejstarším renesančním kostelem v Tyrolsku), muzeum křišťálu Swarovski, kde cyklistické putování ukončíme. Dojezd do ČR v pozdních nočních až brzkých ranních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulých sezon naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 27.8. - 2.9.2013
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 4x penziony a ubytovny – v okolí Zernez, Pfunds, Imst a Innsbruck (všude vícelůžkové pokoje)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Rakousko

Fotografie z místa pobytu

Podél řeky Inn
Podél řeky Inn
Podél řeky Inn
Podél řeky Inn

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE