Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Podél řeky Isar
Cyklistické zájezdy

Podél řeky Isar

Podél řeky Isar

Podél řeky Isar

Číslo: 1325

Termín:20.8. - 25.8.2013

Čtvrtá největší řeka Bavorska vás bude provázet od alpských vrcholků až téměř k soutoku s Dunajem. Projedete po jejím břehu krásnými vesničkami, navštívíte lázeňské město Bad Tölz, prohlédnete si nejvýznamnější památky Mnichova a Landshutu. Pohodová cyklistika po cyklostezce lemující oba břehy řeky.

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd Německa. Ráno krátká zastávka v horském středisku Garmisch-Partenkirchen pod nejvyšší horou SRN Zugspitze. Dojezd do Scharnitz, složení kol a po cyklostezce přes Mittenwald - krásné centrum s malovanými domy, Krün, Wallgau - panoramatická silnička Deutsche Alpenstrasse, Lenngriess do lázeňského městečka Bad Tölz.


3. den: Geretsried, Wolfratshausen, Icking, středověký hrad Grünwald, Mnichov - 3. největší město SRN.


4. den: Celodenní prohlídka Mnichova - Karlstor, Nová a Stará radnice, Frauenkirchen, kostel sv. Michala, Anglická zahrada, Rezidence, Alte a Neue Pinakotheka, zámek Nymphenburg, Olympijský park a stadion...


5. den: Freising - bývalý klášter Weihensthepan s nejstarším pivovarem na světě, kostel Narození Panny Marie, Moosburg - kostel sv. Kostula s mariánským oltářem, Landshut - opevněný hrad Trausnitz, cihlový kostel sv. Martina s nejvyšší kostelní věží v Bavorsku, 2 paralelní náměstí s malovanými domy.


6. den: Dingolfing - vévodský dvůr Herzogshof, kostel sv. Jana, automobilka BMW, Mamming, Landau - kostel Maria Himmelfart, naložení kol a odjezd domů s příjezdem v nočních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 20.8. - 25.8.2013
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 1x pension v okolí Bad Tölz (2 - 4lůžkové pokoje) a ubytovny 2x v Mnichově a 1x v Landshutu (vícelůžkové pokoje se společným sociálním zařízením)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Německo

Fotografie z místa pobytu

Podél řeky Isar
Podél řeky Isar
Podél řeky Isar
Podél řeky Isar

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE