Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » PODÉL ŘEKY RÝN
Cyklistické zájezdy

PODÉL ŘEKY RÝN

PODÉL ŘEKY RÝN

PODÉL ŘEKY RÝN

Číslo: 1612

Termín:19.7. – 24.7.2016

Opět vás zveme na cyklistiku oblastí německé hradní romantiky. Celý kraj je opředený starobylými pověstmi o bájném zlatě utopeném v Rýně nebo o plavé Loreley, která svým zpěvem a krásou vábila lodě do záhuby. Téměř pohádkovou atmosféru dokreslují malebná vinařská městečka s nedotčenou přírodou. Poznáte ale i velká města Kolín a Bonn.

1. - 2. den: Odjezd večer, noční přejezd SRN. Metropole Porýní Kolín - prohlídka historické části města s nejvýznamnějšími památkami (Dóm, Nová a Stará radnice) a projížďka lodí. Na kolech do lázeňského města Bonnu - bývalá vládní čtvrť a historická část města.

3. den:
Sedmihoří - jedna z nejhezčích partií Porýní, výjezd vláčkem Drachenfelsbahn - nádherný výhled. Město Remagen známé svým železničním mostem, ze kterého se dochovaly pouze části. Převoz přes Rýn a dojezd do jednoho z nejstarších německých měst Andernachu, kde se dochovaly části hradeb s obrannými věžemi.

4. den:
Volný den s individuálním programem - muzeum Remagen nebo výjezd ke kráterovému jezeru Laacher See.

5. den:
Koblenz - soutok se známou řekou vína Moselou. Vinařské město Boppard, St. Goar s krásným hradem a nedalekou skálou Loreley.

6. den:
Další hrady a zříceniny nás dovedou do hlavního města Porýní Mohuče - kurfiřtský zámek a památky z doby keltské. Závěr cyklistického putování. Dojezd do Hradce Králové v pozdních nočních hodinách.


Rovinatá trasa po asfaltových stezkách, kratší úseky po vedlejších silnicích.
Orientační denní délka etap:
52, 63, 0/57, 70, 70km

Fotky z minulého zájezdu si můžete prohlédnout zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 19.7. – 24.7.2016
  • Stravování: 4x snídaně
  • Ubytování: 1x mládežnická ubytovna s vícelůžkovými pokoji v Bonnu, 3x hotel nebo penzion 2-3lůžkové pokoje (2x Andernach, 1x St.Goar)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Německo

Fotografie z místa pobytu

PODÉL ŘEKY RÝN
PODÉL ŘEKY RÝN
PODÉL ŘEKY RÝN
PODÉL ŘEKY RÝN

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE