Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Provence
Cyklistické zájezdy

Provence

Provence

Provence

Číslo: 1310

Termín:13.7. - 20.7.2013

Slunný jižní kout Francie je bohatý na historické a umělecké památky a přírodní krásy, kterými je kraj van Goghových slunečnic či starobylých římských akvaduktů přímo zahlcen. Kromě toho nabízí i vyhlášené víno a skvělou provensálskou kuchyni a je jako stvořený pro dovolenou na kole.

Do oblasti Provence pořádáme jako novinku také zájezd poznávací v termínu 27.3.-1.4.2013.

1. - 2. den: Odjezd dopoledne, noční přejezd SRN do Francie. Dojezd do St. Remy - města proslaveného pobytem van Gogha. Na kolech přes skalní město Les Baux-de-Provence, kolem římského aquaduktu a kláštera Mont Major do Arles - prohlídka města s množstvím zachovalých římských památek, včetně jednoho z největších amfiteátrů.


3. den: Villeneuve, průjezd národním parkem Camargue v deltě Rhóny s tisíci hektary bažin, pastvin, dun a slanisek do Salin de Giraud. Můžete zde vidět růžové plameňáky i bílé camarské koně. Návrat do Arles (s podporou autobusu).


4. den: Přes Albaron do přímořského letoviska St. Maries de la Mer. Zvlněnou krajinou přes Vauvert do Nimes.


5. den: Prohlídka města Nimes - římské památky v čele s velkolepým amfiteátrem. Tarascon, jehož dominantou je hrad na břehu Rhóny. Dále podél řeky do papežského města Avignonu.


6. den: Prohlídka Avignonu - Papežský palác, slavný most Pont St. Bénézet, katedrála... Přes Rochefort a Roumilens k mostu Pont du Gard - prohlídka a zpět do Avignonu.


7. - 8. den: Přes Le Thor k pramenu řeky Sorgue do Fontaine-de-Vaucluse, prohlídka vyvěračky. Naložení kol a návrat do ČR s příjezdem v poledních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulých sezon naleznete zde.

 

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 13.7. - 20.7.2013
  • Stravování: 5x snídaně
  • Ubytování: 5x hotel Formule 1 nebo Etap (2 - 3lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením), 2x v okolí Arles, 1x Nimes a 2x Avignon
  • Cena zahrnuje: 5x ubytování, 5x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Francie

Fotografie z místa pobytu

Provence
Provence
Provence
Provence

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE