Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Romantická města čtyř řek
Cyklistické zájezdy

Romantická města čtyř řek

Romantická města čtyř řek

Romantická města čtyř řek

Číslo: 2326

Termín:25.7. – 29.7.2023

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Rothenburg - Bad Mergentheim - Schwäbische Hall - Schöntal - Würzburg

Cyklistické putování kolem krásných říčních cyklostezek. Etapy podél řek Tauber, Kocher a Jagst vedou krásnou krajinou. Na trase jsou historická města s hrázděnými domy, staré mlýny, románské kostely, historické kláštery a vinařské vesničky lemováné vinicemi. Navštívíme též Würzburg - město plné historických klenotů na řece Mohan.

Vaše cena: 9 640 Kč

1. den: Odjezd po půlnoci (noc z 24.7. na 25.7.). Ráno příjezd do nádherného středověkého města Rothenburg ob der Tauber obehnaného hradbami. Prohlídka - náměstí s radnicí, kostel sv. Jakuba, křivolaké uličky, Vánoční muzeum... Údolím řeky Tauber přes historická městečka CreglingenWeikersheim (zámek s barokní zahradou) do Markelsheimu (města vína) na ubytování.


2. den: Autobusem s naloženými koly přejezd k řece Kocher. Schwäbische Hall (městská perla Badenska-Württemberska, kostel sv. Michala, hrázděné domy na náměstí), průjezd pod největším údolním mostem v Německu, Künzelsau, malebné středověké městečko Forchtenberg. Přejezd od řeky Kocher přes kopec k řece Jagst do Jagsthausenu (zámek). Podél řeky Jagst do Schöntalu s rozsáhlým klášterním komplexem. Naložení kol a návrat autobusem zpět.


3. den: S naloženými koly do Würzburgu. Prohlídka francké metropole: barokní biskupská rezidence (UNESCO), mohutná pevnost Marienberg nad řekou Mohan, románský dóm, krásné staré město se středověkým mostem. Na kole po stezce Mohan-Tauber přes Grünsfeld zpět na ubytování.


4. den: Bad Mergentheim ležící na kouzelném místě na řece Tauber (rezidenční zámek, lázeňský park, náměstí s radnicí). Stuppach - farní kostel s renesančním obrazem Madony s dítětem. Možnost návštěvy vinného sklípku nebo procházka vinicemi.


5. den: Pokračujeme romantickou cestou podél řeky Tauber přes Tauberbishofsheim (francké hrázděné domy, zámek) a Gamburg do Wertheimu, kde se řeka Tauber vlévá do Mohanu. Dominantou města je hrad z červeného pískovce tyčící se nad řekou. Naložení kol a návrat do ČR v pozdních nočních hodinách.


Trasy rovinaté až mírně zvlněné, občasné prudké výjezdy i sjezdy. Etapy vedou převážně po asfaltových cyklostezkách.
Denní etapy: 45, 60, 50, 25, 58 km

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 25.7. – 29.7.2023
  • Stravování: 4x snídaně (formou bufetu). Za příplatek 2500 Kč je možné přiobjednat 4 večeře (3chodové menu).
  • Ubytování: 4x v hotelu v Markelsheimu, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV. V hotelu je vnitřní bazén a sauna (vstup v ceně). Příplatek za 1lůžkový pokoj 1900 Kč (omezený počet).
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, vstup do bazénu a sauny, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Praha, Plzeň
  • Mapa:
  • Země: Německo

Fotografie z místa pobytu

Romantická města čtyř řek
Romantická města čtyř řek
Romantická města čtyř řek
Romantická města čtyř řek
Vaše cena: 9 640 Kč

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE