Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Solná komora
Cyklistické zájezdy

Solná komora

Solná komora

Solná komora

Číslo: 1328

Termín:7.8. - 11.8.2013

4 NOCI V CENTRU BAD ISCHLU

Každoročně oblíbený zájezd do oblasti desítek jezer s průzračně čistou vodou, zelenými loukami a vápencovými skalami. Krása solnohradských jezer obklopena malebnými městečky, horskými štíty a nádhernou přírodou láká k příjemné cyklistice, zdatnější cyklisté si zdejší trasy mohou rozšířit o horské výjezdy. Krásné dny je též možné strávit procházkami v lázeňském městečku Bad Ischl a jeho okolí.

1. - 4. den: Odjezd po půlnoci. Ráno dojezd do Mondsee - prohlídka městečka. Podél stejnojmenného jezera s možností koupání do Unterachu na břehu Attersee - největšího jezera Solné komory. Bad Ischl - prohlídka lázeňského města (Císařská vila...). Wolfgangsee - St. Wolfgang, výjezd zubačkou na Schafberg, odkud je nádherný výhled na jezera Solné komory a masiv Dachsteinu. Možnost převozu do St. Gilgenu. Hallstatt - „nejkrásnější jezerní městečko světa" (zájemci mohou navštívit solné doly). Autokarem do Altausee, v případě pěkného počasí výjezd panoramatickou silnicí na Loser (1838 m). Na kolech do Bad Aussee a kolem Grundelsee - koupání.


5. den: Podél řeky Traun k jezeru Traunsee, návštěva městečka Traunkirchen. Zámek Ort a město Gmunden vaše cyklistické putování ukončí. Dojezd do ČR v nočních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 7.8. - 11.8.2013
  • Stravování: 4x snídaně, možnost za cenu 1000 Kč doobjednat 4 večeře (uveďte v cestovní smlouvě)
  • Ubytování: 4x ubytovna v centru Bad Ischlu (4lůžkové pokoje s příslušenstvím), v sousedství je hezký areál koupaliště a Císařská vila
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha
  • Země: Rakousko

Fotografie z místa pobytu

Solná komora
Solná komora
Solná komora
Solná komora

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE