Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Velké Losiny
Cyklistické zájezdy

Velké Losiny

Velké Losiny

Velké Losiny

Číslo: 2131

Termín:9.8. - 12.8.2021

vnitřní bazénpolopenzeubytování v hotelu

hvězdicovitý zájezd

 

 

Zveme vás na cykloputování podhůřím Jeseníků. Výchozím místem budou nejstarší moravské termální lázně s jedinečnou termální sirnou vodou, s rozsáhlým lázeňským lesoparkem se stoletými stromy a vzácnými dřevinami.

Zájezd je vhodný i pro zájemce bez kol, kteří mohou během pobytu relaxovat ve wellness centru hotelu (v ceně pobytu) nebo v termálním parku Termály Losiny (sleva 50% na vstup), navštívit renesanční zámek, historickou papírnu nebo Eco park pod hotelem, kde budete ubytováni.

1. den: Odjezd ráno, dopoledne dojezd do Zábřehu, procházka městem (zámek, empírová kašna...). Po prohlídce Zábřehu cykloetapa přes Vikýřovice a Rapotín (novogotický kostel) do Velkých Losin na ubytování.


2. den: Autokarový výlet do Koutů nad Desnou - lanovkou a místními autobusy (nebo pěšky) k horní nádrži přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně (1350 m). Výlet je možné absolvovat individuálně celý na kolech nebo dojet na kolech do Koutů nad Desnou, vyjet lanovkou i s kolem nahoru a zpět sjet na kole až do Velkých Losin. Odpoledne volný individuální program ve Velkých Losinách.


3. den: Cykloetapa: Šumperk - nejdůležitější brána do Jeseníků, procházka historickým centrem, Ruda nad Moravou, Hanušovice - pivovar Holba, možnost prohlídky Pivovarského muzea, Velké Losiny.


4. den: Po snídani etapa: Sobotín (zámek), Hraběšice, Nový Malín, Úsov - zámek, dnes lesnicko-lovecké muzeum. Naložení kol a návrat do Hradce Králové ve večerních hodinách.


Etapy jsou mírně zvlněné až kopcovité, vedou většinou po vedlejších silnících.
Denní etapy: 30, 0/43, 60, 50 km.


Program je kombinovaný s relaxačním zájezdem č. 21311.


Pojištění: Za příplatek 115 Kč je možné objednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být objednáno zároveň se sepsáním smlouvy.Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 9.8. - 12.8.2021
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu)
  • Ubytování: 3x ve Wellness hotelu Diana*** nedaleko centra Velkých Losin s překrásným výhledem na Jeseníky. 2lůžkové pokoje s příslušenstvím (TV, fén, lednice, minibar). V hotelu je k dispozici restaurace, wellness centrum – vstup v ceně (bazén, whirlpool, sauna, fitness). Za příplatek jsou masáže, koupele a další procedury.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelového wellness, 50% sleva na vstup do termálního parku, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (možné doobjednat za příplatek 115 Kč) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
  • Země: Česká republika

Soubory ke stažení

Fotografie z místa pobytu

Velké Losiny
Velké Losiny
Velké Losiny
Velké Losiny

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE