Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » VINICEMI PODÉL MOSELY
Cyklistické zájezdy

VINICEMI PODÉL MOSELY

VINICEMI PODÉL MOSELY

VINICEMI PODÉL MOSELY

Číslo: 1613

Termín:16.8. – 22.8.2016

Jste-li milovníky přírodních krás a lahodného vína, pojeďte s námi údolím řeky Mosely. Velmi oblíbená cyklistická trasa v jedné z nejvyhlášenějších vinařských oblastí Evropy. Údolí řeky je lemováno strmými vinicemi, půvabnými vesničkami s hospůdkami a sklípky a monumentálními hrady

1. - 2. den: Odjezd večer přes SRN. Ráno příjezd do města Remich, kde začne cyklistické putování. Podél hranice SRN a Lucemburska do nejstaršího německého města Trier (večerní prohlídka města - amfiteátr, kurfiřtský zámek).

3. den:
Prohlídka starobylého středu města Trier (římská brána Porta Nigra, římská bazilika, dóm sv. Petra). Na kolech do Trittenheimu - zastávka ve vinném sklípku, ochutnávka vína. Dojezd do Braunebergu na ubytování.

4. den: Etapa přes kouzelné městečko Bernkastel-Kues plné hrázděných domů a po pravém břehu do Traben-Trarbach. Dále městečko Zell, ochutnávka vína (možnost naložení kol) a oblastí s množstvím meandrů přes městečko Beilstein s hrázděnými domy a hradem přijíždíme do krásného města Cochem, kde strávíme 2 dny.

5. den: Individuální program s možností prohlídky města, návštěvy hradu Cochem, který se tyčí vysoko nad Moselou, projížďky lodí po řece, výjezd lanovkou na vyhlídku, koupání nebo ochutnávky vína, případně vyjížďka na kole.

6. - 7. den: Přes Winningen dojedeme do Koblenz. Naložení kol a autobusem k soutoku Mosely a Rýna ("Deutsches Eck" s pomníkem císaře Viléma I., prohlídka historického centra). Dojezd do ČR v pozdních nočních až brzkých ranních hodinách.


Naprosto pohodový zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie, většinou po asfaltových rovinatých cyklistických stezkách. Delší etapu je možné zkrátit autobusem.
Orientační denní délka etap:
45, 65, 50/98, 0/40, 35 km

Fotky z minulého zájezdu si můžete prohlédnout zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 16.8. – 22.8.2016
  • Stravování: 4x snídaně, možnost za cenu 1300 Kč doobjednat 4 večeře
  • Ubytování: 3x ubytovny s vícelůžkovými pokoji s vlastním příslušenstvím (1x Trier, 2x Cochem) a 1x penzion ve 2lůžkových pokojích (Brauneberg)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Brno, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Německo

Fotografie z místa pobytu

VINICEMI PODÉL MOSELY
VINICEMI PODÉL MOSELY
VINICEMI PODÉL MOSELY
VINICEMI PODÉL MOSELY

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE