Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklistické zájezdy » Zámky na Loiře
Cyklistické zájezdy

Zámky na Loiře

Zámky na Loiře

Zámky na Loiře

Číslo: 1309

Termín:8.7. - 14.7.2013

4 NOCI V CENTRU TOURS

Pojeďte s námi načerpat atmosféru krásných francouzských zámků a paláců, které sloužily panovníkům jako místa obrany, ale také odpočinku, bujarých radovánek a milostných pletek. V údolí nejdelší francouzské řeky Loiry a jejich přítoků na vás čekají nejenom historické skvosty Francie, ale také rozlehlá úrodná oblast vinic, jejichž úrodu můžete ochutnat v příjemných vinných sklípcích.

Pohodový, nenáročný terén s trasou vedoucí většinou po stezkách a vedlejších asfaltových silnicích.

1. - 2. den: Odjezd v dopoledních hodinách, přejezd SRN s dojezdem k zámku Chambord - jedno z největších a nejkrásnějších renesančních královských sídel. Blois - zámek vyvýšený nad městem, dochovaný téměř v původní podobě. Na kolech míjíte nádherně umístěný zámek Chaumont a impozantní zámek Amboise postavený jako palác pro zábavu a odpočinek. Dojezd na ubytování.


3. - 5. den: Cyklistické trasy částečně za podpory autokaru. Univerzitní město Tours, Valmer a menší zámky v okolí. Klidné městečko Saumur s domy převážně z bílého kamene, komplex tří zámků Chinon, obklopený zámeckými hradbami, pohádkový zámek Ussé. Ojedinělé francouzské renesanční zahrady ve Villandry, zámky na řece Indre, jednom z několika přítoků řeky Loiry, mezi které patří půvabný Azay-le-Rideau.


6. - 7. den: Podél řeky Cher k vodnímu zámku Chenonceau, který je považován za jednu z nejkrásnějších staveb v této oblasti. Ukončení trasy, naložení kol a odjezd směr SRN. Dojezd do Hradce Králové v odpoledních hodinách.

 

Více fotografií z tohoto zájezdu z minulé sezony naleznete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 8.7. - 14.7.2013
  • Stravování: 4x snídaně (možnost vaření ve společné kuchyni)
  • Ubytování: 4x hostel v centru „starého města“ Tours (2 – 4lůžkové jednoduše zařízené pokoje s umyvadlem a společným sociálním zařízením)
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, turistickou taxu, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň
  • Země: Francie

Fotografie z místa pobytu

Zámky na Loiře
Zámky na Loiře
Zámky na Loiře
Zámky na Loiře

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE