Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Cyklorelaxační zájezdy » TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ
Cyklorelaxační zájezdy

TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ

TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ

TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ

Číslo: 1628

Termín:16.7. – 21.7.2016

Vápencové masivy Alp, výjezdy lanovkou, nejdelší pěší lanový most světa, olympijské město, krásná rakouská i německá městečka, jezera, soutěsky, vodopády, příjemná atmosféra luxusního hotelu.
4 noci v hotelu s wellness.

1. - 2.den: Odjezd v pozdních večerních hodinách přes Německo s dopoledním příjezdem do „Brány Tyrolska" městečka Reute. Na kolech po cyklostezce Via Claudia Augusta přes Waldrast a Ehrenberg se zastávkou a možností projít se po lanovém mostě zapsaném v Guinnessově knize rekordů. Pokračujeme přes Heiterwang, Bichlbach a Lähn do Lermoos, kde je v krásném hotelu po 4 noci ubytování.

3. den: Na kole do Ehrwaldu, výjezd lanovkou i s koly do výšky 1500m a panoramatickou cestou s krásnými výhledy přes Leutasch sjezd do německého Mittenwaldu. Prohlídka města, naložení kol a návrat na ubytování. Individuálně možnost dojezdu na ubytování na kole.

4. den: Cyklistická etapa: Ehrwald, Griesen, podél jezera Plansee, kamenitým úsekem k jezeru Heiterwanger See, lesním úsekem přes Büchlbach a Lähn zpět na ubytování.

5. den: Autokarem do Ehrwaldu. Výjezd lanovkou na nejvyšší německou horu Zugspitze (2962 m).

6. den: Známý Garmisch-Partenkirchen - návštěva olympijského stadionu. Soutěska Partnachklamm, Farchant a Oberau. Naložení kol a návrat do ČR v pozdních nočních hodinách.


Etapy vedou mírně zvlněným terénem po asfaltových cyklostezkách, vedlejších silnicích a šotolinových cestách, kratší úseky jsou kamenité.
Orientační denní délka etap: 36, 40/80, 50, 0, 45km

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 16.7. – 21.7.2016
  • Stravování: 4x polopenze (bufetová snídaně, večeře 4chodové menu se salátovým bufetem)
  • Ubytování: 4x v 4* hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím). V hotelu je k dispozici vnitřní i venkovní bazén, sauna a wellness (vše v ceně). Příplatek za 1lůžkový pokoj 250 Kč/noc
  • Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, vstup do bazénů a wellness, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha
  • Země: Německo, Rakousko

Fotografie z místa pobytu

TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ
TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ
TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ
TYROLSKO-BAVORSKÉ POMEZÍ

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE