Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Poznávací zájezdy » BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO
Poznávací zájezdy

BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO

BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO

BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO

Číslo: 1654

Termín:11.6. – 12.6.2016

Pojeďte s námi objevovat krásy Dolního Rakouska. Čeká vás úžasná jezerní jeskyně, habsburský zámek Laxenburg, květinová slavnost růží v lázeňském městečku Baden a relaxace v místních lázních.

1. den: Odjezd brzy ráno z Hradce Králové. Přejezd do Hinterbrühlu, návštěva impozantní jezerní jeskyně Seegrotte s největším podzemním jezerem v Evropě (6200m2), úchvatným labyrintem jeskynních chodeb, romantická plavba po jezeře. Přejezd k jednomu z nejpůsobivějších zámeckých areálů v Evropě - zámek a park Laxenburg. Bývalá letní rezidence císařské rodiny. Zámecký park je považován za ukázkový příklad historické zahradní architektury 18. a 19. století. Modrý dvůr, altánky, tajemné jeskyně, turnajové kolbiště a nejznámější budova areálu Franzensburg (Františkův hrad) - napodobenina středověkého rytířského hradu postavená na umělém ostrůvku uprostřed zámeckého rybníka, kde strávili líbánky František Josef I. a císařovna Sissi.

2. den:
Lázeňské město Baden. Návštěva největšího rakouského rozária, kde se koná Slavnost růží - více jak 600 odrůd růží a 20000 růžových keřů. Prohlídka historického centra města - Císařský dům, dům skladatele Beethovena, kostel sv. Štěpána, radnice... Návštěva moderních termálních Římských lázní - největší plně klimatizované lázně se skleněnou střechou v Evropě. Místní léčivá sirná voda tryská ze 14 pramenů a dosahuje teploty až 36°C. Nebo návštěva lázeňského koupaliště Thermalstrandbad s nádhernou vstupní halou ve stylu Art Deco a soustavou bazénů obklopených přímořskou písečnou pláží.
Odpoledne odjezd domů s příjezdem do půlnoci.

Fotky z minulého zájezdu si můžete prohlédnout zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 11.6. – 12.6.2016
  • Stravování: 1x snídaně
  • Ubytování: 1x penzion (2 – 4lůžkové pokoje)
  • Cena zahrnuje: 1x ubytování, 1x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí (bez storna) a pojištění CK
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy
  • Země: Rakousko

Fotografie z místa pobytu

BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO
BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO
BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO
BADEN – SLAVNOST RŮŽÍ A DOLNÍ RAKOUSKO

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE