Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Poznávací zájezdy » Budapešť
Poznávací zájezdy

Budapešť

Budapešť

Budapešť

Číslo: 1846

Termín:27.1. - 28.1.2018

Pojeďte objevit krásy maďarské metropole v zimním období. Čeká vás prohlídka hlavních pamětihodností, nákupy i koupání ve vyhlášených termálních lázních.

1. den: Odjezd po půlnoci z Hradce Králové. Přes Brno a Bratislavu dojezd ráno do Budapešti. Dopoledne návštěva Velké tržnice (Vásárcsarnok) - jedné z největších v Evropě s možností nákupů. Odpoledne procházka městem: Váci útca - jedna z nejvýznamnějších ulic v centru, Parlament - největší a nejvýznamnější stavba v hlavním městě s průčelím vyzdobeným sochami vůdců maďarských kmenů a maďarských králů, Památník obětem fašismu na nábřeží Dunaje, bazilika sv. Štěpána pojmenována po prvním maďarském křesťanském králi s nepřehlédnutelnou kopulí vysokou 96 m, Státní opera - jedna z nejvýznamnějších památek hlavního města zdobená barokními elementy. Dojezd na ubytování.

2. den: Okružní jízda městem autobusem: Gellértův vrch se sochou Svobody a citadelou a nádherným výhledem na město, Hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem obehnaným kamennou zdí, s ozdobnou bránou, Matyášovou fontánou, Lví bránou a sochou prince Evžena Savojského, Rybářská bašta - sedm věžiček, které symbolizují sedm kmenů - základ Uherskému království, byla vybudována pro rybářský cech a dnes slouží jako vyhlídková terasa, chrám sv. Matyáše. Přejezd přes Dunaj na náměstí Hrdinů - v jehož středu stojí Památník Millenia, oslavující 1000. výročí příchodu Maďarů do nové vlasti, vodní hrad Vajdahunyady na uměle vytvořeném jezeře. Koupání v termálních lázních Széchenyi - jedny z největších lázeňských zařízení v Evropě, z hloubky 1256 m tu vyvěrají léčivé vody o teplotě 76°C.
Navečer odjezd domů s příjezdem v pozdních nočních hodinách.

Z ceny zájezdu nejsou možné žádné slevy.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 27.1. - 28.1.2018
  • Stravování: 1x snídaně
  • Ubytování: 1x hotel v okrajové části Budapešti, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
  • Cena zahrnuje: 1x ubytování, 1x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění CK
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

Budapešť

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE