Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Poznávací zájezdy » Polské Slezsko
Poznávací zájezdy

Polské Slezsko

Polské Slezsko

Polské Slezsko

Číslo: 1748

Termín:3.6. - 4.6.2017

Osówka - Ksiaž - Stolová hora
Slezsko je půvabný region nejen kvůli kráse horské krajiny, ale také nádherné architektuře. Středověké hrady, zámky a působivé barokní rezidence navozují příjemnou historickou atmosféru. Podzemní město Osówka a úchvatná Stolová hora umocní atmosféru tohoto zájezdu.

1. den: Ráno odjezd přes Náchod a Broumov do Osówky. Prohlídka Podzemního města - nejzajímavější turistům zpřístupněný objekt Sovích hor s největší délkou podzemních chodeb. Velkolepý hrad Grodno ležící na okraji přírodní rezervace Soví hory, starobylé město Swidnica - kostel Míru postavený jako hrázděná stavba na půdorysu kříže (UNESCO) a katedrála s nejvyšší věží ve Slezsku, Ksiaž - největší slezský zámek ležící na vysokém skalnatém vrchu, Broumov s klášterem - impozantní barokní komplex.

2. den: Karlów je výchozím místem pro turistiku národním parkem Stolových hor, procházka kolem skalních útvarů roztodivných tvarů a tajemných zákoutí na nejvyšší vrchol Velkou Hejšovinu. Krátká zastávka v Klodzku - pevnost tyčící se nad centrem města na Pevnostní hoře, gotický most. Dojezd do Hradce Králové ve večerních hodinách.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 3.6. - 4.6.2017
  • Stravování: 1x snídaně
  • Ubytování: 1x přímo v národní kulturní památce Klášter Broumov – unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách, 2-4lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením
  • Cena zahrnuje: 1x ubytování, 1x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí a pojištění CK
  • Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové
  • Země: Polsko

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE