Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy

Relaxační zájezdy


Destinace:
Slovinsko - Portorož

Slovinsko - Portorož

7.4. - 11.4.2023

Opět Vám nabízíme velikonoční odpočinek a relaxaci ve slovinské Portoroži. V roce 2020 byl kompletně zrekonstruovaný areál bazénů a vznikl moderní Mořský vodní park Termaris. Také 4* hotel Histrion prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí nyní ještě kvalitnější služby.

VELIKONOČNÍ RELAXACE

Ubytování je možné také ve 3* hotelu Vile Park.


Vaše cena: 9 880 Kč
Slovinsko - Portorož

Slovinsko - Portorož

7.4. - 11.4.2023

Opět Vám nabízíme velikonoční odpočinek a relaxaci ve slovinské Portoroži. V roce 2020 byl kompletně zrekonstruovaný areál bazénů a vznikl moderní Mořský vodní park Termaris. 
VELIKONOČNÍ RELAXACE

Ubytování je možné také ve 4* hotelu Histrion.


Vaše cena: 8 380 Kč
Termální lázně Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló jsou světoznámé lázně, proslulé unikátní termální vodou. Nachází se ve východním Maďarsku na okraji slavné puszty. Oblast patří k nejslunnějším v Maďarsku.
hotel s přímým vstupem do největšího lázeňského komplexu Evropy Hungarospa
výlet do Debrecenu v ceně

Vaše cena: 8 980 Kč
Termální lázně Malé Bielice

Klidné lázeňské městečko, které leží v malebné krajině v okrajové čtvrti města Partizánské. Areál je přímo na místech, ze kterých přirozeně vyvěrá teplá minerální voda tří pramenů. Termální voda příznivě působí zejména na pohybové ústrojí, nervovou soustavu a celkovou regeneraci organismu. Návštěvníkům jsou k dispozici 2 vnitřní bazény (klidový a hydromasážní) a 3 venkovní relaxační bazény a saunové centrum.
bazény a sauny v ceně, vstup přímo z hotelu
výlet do Bojnic v ceně

Vaše cena: 6 540 Kč
Termální lázně Zalakaros

Termální lázně Zalakaros

25.5. - 28.5.2023

Malebné městečko Zalakaros se nachází 30 km od Balatonu. Najdete zde krásné kvetoucí parky a hlavně moderní lázeňský areál. Léčivá voda má vysoký obsah chloridu sodného, uhlovodíku, jódu, brómu, síry a fluoru a je velice účinná při léčbě pohybového ústrojí, gynekologických onemocnění a při léčbě poruch vegetativního nervového systému.
hotel spojený s lázněmi
vstup do lázní v ceně

Vaše cena: 7 320 Kč
Termální lázně Bük

Termální lázně Bük

29.05. - 01.06.2023

Vyhlášené maďarské lázeňské středisko - lázně Bükfürdö jsou opravdovým rájem pro ty, kteří chtějí odpočívat a koupat se.
ubytování v nově zrekonstruovaném 4* hotelu

Vaše cena: 9 320 Kč
Novinka
Termální lázně Lenti

Termální lázně Lenti

11.6. - 14.6.2023

Lázeňské městečko Lenti se nachází v regionu Západní Zadunají a nabízí svým návštěvníkům termální koupaliště s unikátním energetickým parkem Sv. Jiří.
Léčivá voda v lázních je stará 40000 let a je známá v celé Evropě. Díky obsahu uhličitanu sodného je vhodná na léčení pohybového ústrojí, páteře, kloubů a zdravotních potíží z důvodu nadměrného opotřebení.
wellness hotel spojený s lázněmi
vstup do léčebné a zážitkové části lázní, venkovního koupaliště a energetického parku v ceně

Vaše cena: 8 780 Kč
Novinka
Termální lázně Ptuj s výlety

Pobyt v malebném historickém městě Ptuj, které je jedním z nejstarších slovinských měst. Místní lázně přinášejí blahodárnou přírodní termální vodu o teplotě 39 - 54°C, která je bohatá na uhlík. Čekají vás zde chvíle pohody a relaxu. Teplá termální voda je prospěšná při léčbě revmatických a neurologických onemocnění, gynekologických problémů, pohybového onemocnění a poúrazových stavech.

hotel s bazény
vstup do termálních lázní a aquaparku v ceně
výlety v ceně

Vaše cena: 10 960 Kč
Termální lázně Radenci

Termální lázně Radenci

16.8. - 20.8.2023

Lázně Radenci se 130 letou tradicí jsou domovem renomované značky minerální vody Radenska, která má příznivý vliv na kardiovaskulární systém. Nejen minerálka, ale také příjemné klima a hlavně termální lázně a kvalitní služby 4* hotelu slouží k perfektnímu odpočinku a relaxaci. Městečko Radenci leží na severovýchodě Slovinska, v regionu termálních a minerálních pramenů a vinné révy, 10 km od rakouských hranic.
hotel s krásným lázeňským areálem
vstup do bazénů přímo z hotelu
výlet v ceně pobytu

Vaše cena: 9 780 Kč
Novinka
Jižní Čechy - Veselí nad Lužnicí

Hluboká nad Vltavou - Veselí nad Lužnicí - Bechyně - Tábor

Tato oblast patří k nejlákavějším a hojně navštěvovaným místům v Čechách. Krásná příroda, nejvýznamnější jihočeské řeky Vltava a Lužnice, rybníky, zámky, historická města se svými památkami.
místem pobytu je hotel s wellness ve městě plném renesance - Veselí nad Lužnicí
výlety v ceně pobytu

Vaše cena: 5 220 Kč
Moravské Toplice

Moravské Toplice

7.9. - 10.9.2023

Klidné lázeňské městečko Moravské Toplice se nachází v oblasti Zámuří v nejsevernější části Slovinska. Lázně jsou známé „černou" termální minerální vodou, která má blahodárné účinky pro lidský organismus. Místní pramen je nejteplejší v zemi (72°C) a pro použití v mnoha bazénech je chlazen na různé teploty.
hotelové lázně v ceně

Vaše cena: 7 280 Kč
Novinka
Husí hody a termální lázně Velký Meder

Zveme vás do míst, která jsou vyhlášená tradičními výbornými husími hody - Slovenský Grob. A také do známých termálních lázní Velký Meder, kde můžete odpočívat a čerpat energii v termálních bazénech.

Vaše cena: 6 980 Kč
Bad Füssing

Bad Füssing

29.9. – 1.10.2023

Každoročně vás zveme do největšího termálního centra v Evropě. Síla místní léčivé vody učinila z Bad Füssingu přední evropské lázně, které nabízejí relaxaci a uvolnění v každém ročním období. Lázně rozmazlují své hosty více než 80 různými terapeutickými a wellnessovými bazény s termální vodou na ploše okolo 12000 m², saunami, plaveckými bazény, párou...
Ke spokojenosti přispívá ubytování v pěkném hotelu s kvalitními službami.
3 lázeňské komplexy

Vaše cena: 6 680 Kč
Termální lázně Kehida Termál

Zveme vás do vesničky Kehidakustány, která je díky svému termálnímu komplexu s léčivou vodou ideální pro klidný odpočinek a dokonalou relaxaci. Nachází se nedaleko severozápadního cípu Balatonu v údolí řeky Zala.
vstup do všech částí lázní v ceně

Vaše cena: 5 540 Kč
Termální lázně Bük

Termální lázně Bük

12.10. - 15.10.2023

Vyhlášené maďarské lázeňské středisko - lázně Bükfürdö jsou opravdovým rájem pro ty, kteří chtějí odpočívat a koupat se.
ubytování v nově zrekonstruovaném 4* hotelu

Vaše cena: 9 320 Kč

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE