Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Relaxační zájezdy

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Číslo: 22291

Termín:16.6. - 19.6.2022

Hory a lesy, krásná příroda, zajímavé památky a stavby lidové architektury. Ubytování přímo v srdci Valašska v hotelu, který se nachází v lesoparku na okraji města. K relaxaci slouží vnitřní i venkovní bazén.

Vaše cena: 6 240 Kč

1. den: Odjezd ráno z Hradce Králové. Kolem poledne příjezd na Pustevny - nejvýznamnější horské středisko Beskyd se stavbami lidové architektury. Možnost pěší túry k soše boha Radegasta a na vrchol Radhošť ke kapli Sv. Cyrila a Metoděje nebo ke Stezce Valaška (stezka mezi korunami stromů). Dojezd na ubytování do Rožnova pod Radhoštěm. Relaxace, koupání.

2. den:
Relaxace, koupání. Možnost autokarového výletu do Lešné - zámek s rozhlehlým anglickým parkem. Návrat do Rožnova pod Radhoštěm. Prohlídka Valašského muzea v přírodě, které se skládá z několika souborů dřevěných lidových staveb. Nachází se zde též Valašský Slavín, kde odpočívají známé osobnosti (Emil a Dana Zátopkovi...).

3. den:
Relaxace, koupání. Možnost výletu do Velkých Karlovic s dřevěným barokním kostelem a Vsetína - Dolní a Horní město, zámek s majestátní věží, Stará a Nová radnice.

4. den:
Přejezd do Valašského Meziříčí - barokní zámek Žerotínů a zámek Kinských, soutok Vsetínské a Rožnovské Bečvy. Lázně Teplice nad Bečvou - Zbrašovské aragonitové jeskyně - možnost prohlídky. Kolem hradu Helfštýn do Lipníka nad Bečvou - procházka městem. Návrat zpět do Hradce Králové, kam bude příjezd ve večerních hodinách.

Program je kombinovaný s cyklistickým zájezdem č. 2229.

Pojištění:
Za příplatek 282 Kč je možné přiobjednat cestovní pojištění Generali České pojišťovny a.s. pro tuzemské zájezdy, které zahrnuje pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel. Bližší informace o tomto pojištění najdete zde. Pokud máte o pojištění zájem, uveďte to, prosím, do poznámky v rezervačním formuláři. Pojištění musí být sjednáno zároveň se sepsáním smlouvy na zájezd.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 16.6. - 19.6.2022
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 2chodové menu)
  • Ubytování: 3x v 3* hotelu, který se nachází v lesoparku na okraji Rožnova pod Radhoštěm, 2lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV a balkónem. V hotelu je vnitřní i venkovní bazén – vstup v ceně. Za příplatek jsou masáže a sauna.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelových bazénů, dopravu autokarem, organizační doprovod a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl
  • Země: Česká republika

Fotografie z místa pobytu

Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm
Beskydy - Rožnov pod Radhoštěm

Bytové divadlo Maroše Kramára v Bratislavě.

Neděle: 23.10.2022

Více informací
Od Julských Alp k Jaderskému moři

snídaněubytování v hotelechputovní zájezdČást vyhlášené dálkové cyklostezky Alpe Adria Radweg od ostrých štítů Julských Alp přes nádherné úseky po trase zrušené bývalé železnice až do pobřežní nížiny.

Vaše cena: 7 860 Kč

Zámuří - Moravské Toplice

17.8. - 21.8.2022

Zámuří - Moravské Toplice

hotelové lázně - venkovní a vnitřní bazény s termální vodou, wellnesspolopenzeubytování v 4* hotelu

hvězdicovitý zájezd

 


Cyklistika v severovýchodní části Slovinska - Zámuří, které si uchovává svůj původní ráz, tradice, zvyky i řemesla. Zároveň je to oblast s řadou termálních pramenů. Nejteplejším z nich se chlubí Moravské Toplice, které budou výchozím místem našeho cykloputování. 
Zájezdu se mohou zúčastnit i zájemci bez kol a relaxovat v hotelových lázních.     
lázeňský hotel

Vaše cena: 9 320 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE