Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Eger
Relaxační zájezdy

Eger

Eger

Eger

Číslo: 1743

Termín:28.9. - 1.10.2017

Zveme vás do kouzelného města Eger s historickou atmosférou, které leží mezi zelenými kopci pohoří Mátra a Bükk uprostřed úrodných vinic. Eger je nejen barokním skvostem s mnoha historickými památkami, ale také lázeňským místem s proslulými lázněmi Egertermálfürdö, obklopenými krásným parkem. I gurmáni si zde přijdou na své při ochutnávkách místních specialit a vín - Egri Bikavér (býčí krev) či Egri Leányka (dívčí hrozno).
hotel s wellness
vstup do lázní v ceně

Termální lázně Egertermálfürdö - venkovní a vnitřní bazény s unikátní léčivou vodou 28 - 42°C, obsahem vápníku a hořčíku, blahodárně působící na pohybové ústrojí.

1. den: Brzy ráno odjezd přes Bratislavu a Budapešť do Egeru. Ubytování, relaxace v hotelovém wellness. Večer procházka půvabným starým městem s klikatými uličkami, středověkým hradem, tureckými památkami, bazilikou, barokními budovami a kostely.

2. den: Relaxace a koupání v lázních Egertermálfürdö. Prohlídka historického Egeru a výlet vláčkem do Údolí krásné paní (Szépasszony Völgy), které obklopují vinice a na 200 vinných sklípků s možností ochutnávky.

3. den: Dopoledne výlet do NP Bukové hory. Městečko Szilvásvárad známé chovem lipicánských koní. Úzkokolejkou do údolí řeky Szalajky s vodopády a vodními kaskádami, Muzeum lesnictví s expozicí milířů, chatrčí a nástrojů dřevorubců a uhlířů, možnost ochutnávky čerstvě ulovených pstruhů. Odpoledne relaxace a koupání v lázních.

4. den: Dopoledne relaxace a koupání v lázních. Kolem 13. hodiny odjezd zpět domů s příjezdem ve večerních hodinách.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 28.9. - 1.10.2017
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)
  • Ubytování: 3x v 3* hotelu Flora nedaleko centra Egeru, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím. Z hotelové haly je možný přímý vstup do termálních lázní Egertermálfürdö. V hotelu je wellness – zážitkový a dětský bazén, infra, finská, parní a aromatická sauna, Kneipův chodník. Vstup do hotelového wellness a na termální koupaliště je v ceně pobytu. Příplatek za 1lůžkový pokoj 450 Kč/noc.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, vstup do hotelového wellness a termálního koupaliště, dopravu klimatizovaným autokarem, autobusový výlet, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: příplatek za zážitkové lázně, saunu, turecké lázně (cca od 150 Kč) a vstupné při výletech
  • Nástupní místa: Brno, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

Eger
Eger
Eger

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE