Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Husí hody a termální lázně Velký Meder
Relaxační zájezdy

Husí hody a termální lázně Velký Meder

Husí hody a termální lázně Velký Meder

Husí hody a termální lázně Velký Meder

Číslo: 2346

Termín:21.9. - 24.9.2023

Zveme vás do míst, která jsou vyhlášená tradičními výbornými husími hody - Slovenský Grob. A také do známých termálních lázní Velký Meder, kde můžete odpočívat a čerpat energii v termálních bazénech.

Vaše cena: 6 980 Kč

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Hradce Králové. Přejezd na Slovensko. Pezinok - vyhlášené vinařské městečko. Prohlídka historického centra, Malokarpatské muzeum - s expozicí vinařských lisů, možnost degustace vín z této oblasti. Červený Kámeň - mohutný hrad tyčící se nad údolím. Slovenský Grob - obec vyhlášená chovem hus a pořádáním vynikajících husích hodů - během nich každá osoba dostane 1/4 pečené husy, lokše a zeleninový talíř a vše se zapíjí vynikajícím místním vínem.


2. den: Ráno odjezd do Velkého Mederu, kde se nachází moderní termální koupaliště. V areálu je dispozici: krytý bazén - možnost plavání i relaxu (perličková lázeň), krytý plavecký bazén, krytý rodinný bazén s řadou vodních atrakcí, polokrytý sedací bazén (vodní trysky, masážní sprchy). Odpoledne ubytování v hotelu, který je v sousedství lázní.


3. den: Celý den koupání a relaxace v termálním koupališti.


4. den: Koupání a relaxace. Odpoledne odjezd s příjezdem do Hradce Králové ve večerních hodinách.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 21.9. - 24.9.2023
  • Stravování: 3x snídaně (formou bufetu), 1x večeři - husí hody ve Slovenském Grobu, 2x večeři při ubytování ve Velkém Mederu
  • Ubytování: 1x v penzionu ve Slovenském Grobu (2 – 4 lůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x 3* hotel Thermal Varga ve Velkém Mederu v sousedství termálního koupaliště (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x snídani, 1x večeři - husí hody ve Slovenském Grobu, 2x večeři při ubytování ve Velkém Mederu, dopravu autokarem, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vstupné do termálního koupaliště (cca 13 Eur/1den) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Slovensko

Fotografie z místa pobytu

Husí hody a termální lázně Velký Meder
Husí hody a termální lázně Velký Meder
Husí hody a termální lázně Velký Meder
Husí hody a termální lázně Velký Meder
Vaše cena: 6 980 Kč

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE