Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Moravské Toplice
Relaxační zájezdy

Moravské Toplice

Moravské Toplice

Moravské Toplice

Číslo: 2345

Termín:7.9. - 10.9.2023

Klidné lázeňské městečko Moravské Toplice se nachází v oblasti Zámuří v nejsevernější části Slovinska. Lázně jsou známé „černou" termální minerální vodou, která má blahodárné účinky pro lidský organismus. Místní pramen je nejteplejší v zemi (72°C) a pro použití v mnoha bazénech je chlazen na různé teploty.
hotelové lázně v ceně

Vaše cena: 7 280 Kč

Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu s lázeňským areálem, kam je vstup v ceně. Vnitřní část: bazény s perličkovými lehátky, masážními proudy a vířivkami, odpočinkové plochy. Venkovní část: plavecký bazén, zážitkové bazény, dětský bazén, občerstvení. Bazény je možné využívat po celý den. Vstup do sauny a wellness je za příplatek.

hotelové vnitřní bazényhotelové venkovní bazényhotelové vnitřní bazény


Komplex Terme 3000 - moderní lázeňský komplex s 22 venkovními a vnitřními bazény s celkovou vodní plochou 5000 m². V některých bazénech je černá termální voda, která je pro tuto lokalitu typická a léčí revmatismus, kožní a dýchací problémy a pooperační stavy. V areálu se nachází také mnoho vodních atrakcí (skluzavky, gejzíry, tobogány, masážní trysky, saunový svět...).


1. den: Odjezd brzy ráno z Hradce Králové. Kolem 14. hodiny příjezd do Moravských Toplic. Ubytování, koupání.


2. - 3. den: Koupání a relaxace v hotelových bazénech nebo v lázeňském komplexu Terme 3000. Fakultativně možné uskutečnit půldenní autokarový výlet: Dobrovnik - návštěva tropické zahrady s množstvím orchidejí a dalších tropických rostlin, nejvyšší bod vinařské oblasti Lendavských Goric - rozhledna Vinarium Lendava (53,5 m), ze které je úchvatný rozhled na vinice i do dalekého okolí 4 zemí. Lendava - procházka městem - Lendavský hrad, synagoga, kostel sv. Kateřiny, divadlo a koncertní síň. Zastávka na statku na ochutnávku místních vín a čokolády.


4. den: Dopoledne koupání, relaxace. Ve 13 hodin odjezd zpět do ČR s příjezdem do půlnoci.


Sleva pro třetí osobu na přistýlce: dítě do 9 let sleva 1770 Kč, dítě 10-13 let sleva 1050 Kč.

hotelový pokojhotelová restauracehudební fontána


Fotky z minulého zájezdu najdete zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 7.9. - 10.9.2023
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bohatého bufetu)
  • Ubytování: 3x v 4* hotelu Vivat, 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (sprcha, WC, TV, fén, župany). Přímo z hotelu je možné projít do lázeňského areálu, kam je vstup v ceně. Příplatek za 1lůžkový pokoj 1200 Kč (omezený počet).
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, neomezený vstup do hotelového lázeňského komplexu po celou dobu pobytu, dopravu autokarem, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: autokarové výlety, uskuteční se při minimálním počtu 20 osob (cena výletu cca 150 Kč + vstupné). Vstupné do lázeňského komplexu Terme 3000 (od 14 Eur) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Slovinsko

Fotografie z místa pobytu

Moravské Toplice
Moravské Toplice
Moravské Toplice
Moravské Toplice
Vaše cena: 7 280 Kč

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE