Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR
Relaxační zájezdy

TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR

TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR

TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR

Číslo: 1643

Termín:19.5. – 22.5.2016

Malé a velice příjemné termální lázně s léčivou vodou vhodné pro relaxaci a odpočinek v klidném prostředí. Nachází se v severozápadním cípu Maďarska nedaleko Neziderského jezera.
Vstupné do lázní v ceně.

Ve vnitřní části lázní se nachází tři menší bazény s teplotou vody 26 - 38°C, sauna, masáže a odpočinková místnost a ve venkovní části jsou v květnu otevřeny 1 - 2 termální bazény (35 - 36°C). Místní termální voda posiluje imunitní systém, působí blahodárně na onemocnění pohybového aparátu a urychluje regeneraci svalů a kloubů. V areálu je občerstvení a restaurace.

1. den: Odjezd ráno. Po obědě příjezd do Kapuváru. Ubytování, koupání.

2. den: Koupání, relaxace. Půldenní výlet do nedalekého městečka Fertöd, kde se nachází jeden z nejkrásnějších a největších barokních zámků Maďarska. Zahrady kolem zámku jsou obzvlášť působivé a proto také dostal přezdívku "Maďarský Versaille". Zámek byl postaven před téměř 300 lety pro rod Esterházy, dnes patří do světového kulturního dědictví UNESCO. Více než deset let zde jako dvorní skladatel působil proslulý hudební skladatel Joseph Haydn. Zámecký komplex tvoří palác se 126 místnostmi, operní divadlo, poustevna, Dianin chrám, Venušin chrám, čínský pavilon, taneční pavilon, loutkové divadlo a rozlehlá zahrada.

3. den: Koupání, relaxace. Fakultativně výlet do Soproně - jediné maďarské město s kompletně zachovaným středověkým jádrem, s hradbami, gotickými domy, kostely a kláštery. Barokní Požární věž, která je symbolem a nejznámější památkou města a románskogotický Kozí kostel, nejkrásnější ve městě.

4. den:
Dopoledne koupání, relaxace. Kolem 13. hodiny odjezd zpět domů s příjezdem ve večerních hodinách.

Fotky z minulého zájezdu si můžete prohlédnout zde.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 19.5. – 22.5.2016
  • Stravování: vlastní. Apartmány jsou plně vybavené pro vaření (sporák, nádobí, lednice, kávovar, mikrovlnka). Za příplatek 810 Kč je možné doobjednat 3x polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu).
  • Ubytování: 3x v nových apartmánech pro 2–4 (max. 5) osoby. Apartmány mají 2lůžkovou ložnici s TV, druhou místnost s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, rozkládacím křeslem pro 1 osobu a TV (případně dvě 2lůžkové ložnice), příslušenství a klimatizaci. Každý apartmán má terasu se zahradním nábytkem.
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, apartmán obsazený 5 osobami, vstup do lázní po všechny 4 dny pobytu, dopravu klimatizovaným autokarem včetně výletu do Fertödu, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: fakultativní autokarový výlet do Soproně, který domluví průvodce během pobytu a uskuteční se při minimálním počtu 20 osob (cena výletu cca 150 Kč).
  • Nástupní místa: Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Hradec Králové, Pardubice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR
TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR
TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR
TERMÁLNÍ LÁZNĚ KAPUVÁR

Nabízíme 1 místo pro muže - doobsazení dvoulůžkového pokoje.

Více informací

Julské Alpy - Bled

3.6. - 8.6.2023

Julské Alpy - Bled

vnitřní bazénsnídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cykloturistika v jedinečném vápencovém pohoří nabízí překrásné scenérie, jeskyně, nádherná jezera, temné lesy i slunné louky v údolích. Bílé vápence, soutěsky, vodopády a prameny řek - to vše jsou jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. A také hezká městečka se sympatickými lidmi.
Ubytování je přímo v Bledu, který se nachází u malebného Bledského jezera - jedná se o jednu z nejkrásnějších a nejatraktivnějších oblastí Slovinska.

Vaše cena: 11 540 Kč

Dolní Rakousko - Bad Vöslau

snídaně a za příplatek možnost večeříubytování v 3* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Pojeďte se s námi projet po cyklistických trasách od Vídeňských Alp až po Vídeň. Čeká vás atraktivní výjezd zubačkou na horský masiv Schneeberg, historická a lázeňská městečka, krásné rozárium a nádherné zámky. Místem pobytu je lázeňské město Bad Vöslau, které leží na úbočí Vídeňského lesa.

Vaše cena: 7 820 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE