Cestovní kancelář Cyklotur Hradec Králové
Cestovní kancelář Cyklotur
Mgr. Stanislava Šauerová
Šmilovského 1142, 500 02 Hradec Králové 2

tel. + fax: 495 217 203, mobil 721 134 562
e-mail: cyklotur@cyklotur.cz
http://www.cyklotur.cz
Nacházíte se: Úvod » Zájezdy » Relaxační zájezdy » Termální lázně Lenti
Relaxační zájezdy

Termální lázně Lenti

Termální lázně Lenti

Termální lázně Lenti

Číslo: 2341

Termín:11.6. - 14.6.2023

Lázeňské městečko Lenti se nachází v regionu Západní Zadunají a nabízí svým návštěvníkům termální koupaliště s unikátním energetickým parkem Sv. Jiří.
Léčivá voda v lázních je stará 40000 let a je známá v celé Evropě. Díky obsahu uhličitanu sodného je vhodná na léčení pohybového ústrojí, páteře, kloubů a zdravotních potíží z důvodu nadměrného opotřebení.
wellness hotel spojený s lázněmi
vstup do léčebné a zážitkové části lázní, venkovního koupaliště a energetického parku v ceně

Původní cena: 8 780 Kč
Vaše cena: 8 340 Kč

Lázně mají krytou i venkovní část s několika druhy bazénů, najdete tu i polokrytý hydromasážní bazén se zážitkovými prvky. To celé na rozloze 8 hektarů.
Lázeňský komplex tvoří:
Léčebné lázně na ploše 3500 m2 - kryté termální bazény s teplotou vody 26-38°C. Ke zpříjemnění odpočinku přispívá odpočinkový sál s lehátky, vytápěnými kachličkovými lehátky a sedačkami, dále terapeutická část a masážní místnosti.
Koupaliště s venkovními bazény: plavecký bazén, cvičný bazén, léčivý bazén, dětské brouzdaliště. Nejatraktivnější částí je obrovský zážitkový bazén 1340 m2 s vodními atrakcemi a 74 m dlouhý tobogán.
Zážitkové lázně - zážitkový bazén se skluzavkami, dětský bazén, bazén s teplou vodou 34 - 36°C a masážními tryskami, gejzíry, vířivka.
Saunový svět - finská sauna, aromasauna, infrasauna (za příplatek).


Energetický park Sv. Jiří (Park Szent György) - proslulé místo tzv. „křižovatka energetických čar". V tomto prostoru byla v roce 2002 objevena výjimečná energie a byly vytyčeny cesty (energetické dráhy) spolu se zastaveními, na nichž můžete načerpat novou energii. Jde o unikátní kombinaci účinku léčivých vod a zdejší energie, která působí na celý organismus, nastartuje blahodárné procesy k dosažení optimální tělesné a duševní rovnováhy.


1. den: Ráno odjezd z Hradce Králové. Kolem 14. hodiny příjezd do městečka Lenti. Ubytování, koupání.


2. - 3. den: Koupání a relaxace v termálních lázních. Možnost individuální procházky v energetickém parku Sv. Jiří.


4. den: Dopoledne koupání a relaxace. Kolem 14. hodiny odjezd zpět domů s příjezdem do Hradce Králové ve večerních hodinách.

 

hotelový pokojhotelové wellnessterasa u wellness


Sleva pro třetí osobu na přistýlce: dítě 4-9 let sleva 2340 Kč, dítě 10-17 let sleva 1380 Kč, osoba nad 18 let sleva 465 Kč.

Detailní informace o zájezdu

  • Termín: 11.6. - 14.6.2023
  • Stravování: 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu + dopolední a odpolední občerstvení – ovoce, moučník)
  • Ubytování: 3x ve 4* hotelu, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV, minibarem a balkónem, možnost přistýlky. K dispozici je župan a ručníky. V hotelu je wellness – bazén, sauna, pára. Hotel je přímo spojený s termálními lázněmi krytou chodbou. Vstup do hotelového wellness, lázní a energetického parku je v ceně. Příplatek za 1lůžkový pokoj 1950 Kč (omezený počet).
  • Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x polopenzi, dopravu autokarem, průvodce, neomezený vstup do lázeňského komplexu, vstup do hotelového wellness fitness, vstup do energetického parku Sv. Jiří (vstupy od doby ubytování až do posledního dne do doby odhlášení z hotelu), komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK
  • Cena nezahrnuje: vstupné do lázní na 4. den pobytu (cca 120 Kč/osoba) a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“
  • Nástupní místa: Hradec Králové, Pardubice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno
  • Země: Maďarsko

Fotografie z místa pobytu

Termální lázně Lenti
Termální lázně Lenti
Termální lázně Lenti
Termální lázně Lenti
Vaše cena: 8 340 Kč

Do 20.12.2022 jsou všechny zájezdy se slevou!

Více informací

Štýrsko

26.7. - 30.7.2023

Štýrsko

snídaněubytování v hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Cyklotrasy v „zeleném srdci" Rakouska rozmanitou přírodou podél řek Mur (od podhůří Alp stále se zužujícím údolím řeky přes historická města Leoben a Bruck an der Mur až do Štýrského Hradce) a Mürz. Program je doplněn o autobusový výlet do nejvýznamnějšího rakouského poutního místa Mariazell.


Stejný zájezd nabízíme i s levnějším ubytováním ve vedlejších chatkách. Více informací najdete zde.

Původní cena: 10 280 Kč

Akční cena: 9 780 Kč

Holandsko

24.7. – 30.7.2023

Holandsko

vnitřní bazénsnídaněubytování v 4* hoteluhvězdicovitý zájezd

 

 

Převážně rovinaté cyklostezky se vinou upravenými městy a rybářskými vesničkami s nezaměnitelnou atmosférou. Uvidíte typické holandské větrné mlýny, pobřežní pískové duny, výrobnu sýrů a dřeváků. A to vše je jen část z pestré nabídky „země moři urvané".

Původní cena: 14 380 Kč

Akční cena: 13 880 Kč

  © 2009, CK Cyklotur
Všechna práva vyhrazena.
HLAVNÍ NAVIGACE
TYPY ZÁJEZDŮ
TECHNICKÉ ODKAZY REALIZACE WWW PREZENTACE